Tarix: 18 Sep 2023 | Baxılıb: 457
İqtisadiyyat Nazirliyi yanında Əmlak Məsələləri Dövlət Xidməti kənd təsərrüfatı təyinatlı torpaqlarda yaşayış təyinatlı tikililərin inşasına icazə veriləcəyi barədə xəbərin bir sıra vətəndaşlar tərəfindən düzgün anlaşılmadığın
Naxçıvanda daşınmaz əmlakla bağlı elektron müraciətlərin sayı 5 dəfə artıb
Naxçıvan Muxtar Respublikasının İqtisadiyyat Nazirliyindən verilən məlumata əsasən, 2024-cü ildə Naxçıvan Muxtar Respublikasının İqtisadiyyat Nazirliyi yanında Əmlak Məsələləri Dövlət Xidməti tərəfindən vətəndaşlardan, sahibkarlı
Vətəndaşlar elektron müraciət əsasında torpaqların təyinatını dəyişdirə biləcəklər
Gələn ildən Azərbaycanda kənd təsərrüfatı təyinatlı torpaqlarda yalnız kənd təsərrüfatı məqsədli və müvəqqəti yaşayış təyinatlı tikililərin inşasına icazə veriləcək. Bu barədə İqtisadiyyat Nazirliyi yanında Əmlak Məsələlər
Türkiyədə tikinti şirkətlərinin səhmləri Suriyanın yenidənqurulması ümidləri ilə bahalaşır
Türkiyənin tikinti sahəsi ilə bağlı səhmləri, xüsusən sement və polad istehsalçıları, Suriyadakı Bəşər Əsəd rejiminin sürətlə çökməsindən sonra Suriyanın yenidən qurulmasında bu şirkətlərin mühüm rol oynayacağına dair investo
"Naxçıvan" hotelinin bərpası mümkün deyil, sökülərək yerində yeni binan inşa olunacaq"
Bakıda köhnə, qəzalı binalar hələ də mövcuddur. Onlar şəhərin estetik mənzərəsini korlamaqla yanaşı insanların həyatı üçün də təhlüə yaradırlar. Belə binalardan biri də Paytaxtın İzmir və Abbasqulu ağa Bakıxanov küçələrini
Naxçıvanda daşınmaz əmlakın qeydiyyatı 3,6 faiz artıb
Naxçıvan Muxtar Respublikasının İqtisadiyyat Nazirliyindən verilən məlumata əsasən, Naxçıvan Muxtar Respublikasının İqtisadiyyat Nazirliyi yanında Əmlak Məsələləri Dövlət Xidməti tərəfindən 2024-cü ildə 11268 daşınmaz əmla
bakida kiraye evler kiraye evler bakida ev elanlari ev alqi satqisi bineqedide nerimanovda kiraye evler ev alqi satqisi neftcilerde xirdalanda ipoteka ile evler