Tarix: 19 Dec 2024 | Baxılıb: 142
Bakının 6 rayonunda yaşayış və qeyri-yaşayış sahələri qiymətləndiriləcək
Bakının Binəqədi, Yasamal, Səbail, Xətai, Sabunçu və Suraxanı rayonlarının 15 küçəsində yaşayış və qeyri-yaşayış sahələrinin qiymətləndirilməsi nəzərdə tutulur. Bununla bağlı Dövlət Şəhərsalma və Arxitektura Komitəsinin tabeliyindək
Nərimanovda faizsiz kreditlə premium mənzillər
() "Kristal Abşeron"un "City Garden Narimanov" layihəsində faizsiz kreditlə mənzil sahibi olmaq imkanı!. Bakıda müasir və komfortlu mənzil axtaranlara möhtəşəm xəbər var! Kristal Abşeron "City Garde
Bakıda mənzil qiymətləri necə dəyişib?
Ötən ay Bakıda mənzil bazarında da qiymət artımları davam edib. İqtisadi və Sosial İnkişaf Mərkəzindən (CESD) verilən məlumata görə, oktyabr ayında fərdi evlərdə və torpaq sahələrinin qiyməti əvvəlki aya nisbətən 1.7 fai
Bakıda bu ünvanlar söküləcək, yeni park salınacaq - 38 MİLYON MANATLIQ MÜSABİQƏ ELAN EDİLDİ
"BAKI ŞƏHƏR ƏSASLI TİKİNTİ VƏ TƏMİR" MMC Bakı şəhəri, Yasamal rayonu, Mərkəzi parkın davamı (S.Tağızadə, A.Şaiq, N.Aşurbəyova küçələrinin əhatəsində salınacaq yeni park) və ətraf ərazilərin abadlaşdırma işlərini
MTK-lar kommunal xərcləri azaltmaq üçün bu enerjidən istifadə edə bilər
COP29 bərpa olunan enerjiyə keçidin labüdlüyünü bizə bir daha nümayiş etdirdi. "Bu enerjidən istifadə,  ilk növbədə, sərmayəsi daha tez geridönüş edən şəxslər üçün cəzbedicidir"- bunu "Helind" enerji şirkətini
Tikinti şirkətinin rəhbəri dəyişdirilirdi
Azərbaycanda tikinti sahəsində fəaliyyətdə olan "Huner Group" MMC-nin direktoru dəyişdirilib. xəbər verir ki, bu günə qədər icra orqanına rəhbərlik edən şirkət təsisçisi Ehtiram Quliyev Tofiq oğlu direktorluğu ail
Naxçıvanda daşınmaz əmlakla bağlı elektron müraciətlərin sayı 5 dəfə artıb
Naxçıvan Muxtar Respublikasının İqtisadiyyat Nazirliyindən verilən məlumata əsasən, 2024-cü ildə Naxçıvan Muxtar Respublikasının İqtisadiyyat Nazirliyi yanında Əmlak Məsələləri Dövlət Xidməti tərəfindən vətəndaşlardan, sahibkarlı
Şirkətlər qrupuna yaxında daha bir MTK təsis edilib
"Avant Group" Mənzil Tikinti Kooperativinə yaxın yeni şirkət təsis edilib. xəbər verir ki, Dövlət Vergi Xidmətinin Bakı şəhəri Lokal Gəlirlər Baş İdarəsi "Avant Seaside" Mənzil Tikinti Kooperativini dövlə
Vətəndaşlar elektron müraciət əsasında torpaqların təyinatını dəyişdirə biləcəklər
Gələn ildən Azərbaycanda kənd təsərrüfatı təyinatlı torpaqlarda yalnız kənd təsərrüfatı məqsədli və müvəqqəti yaşayış təyinatlı tikililərin inşasına icazə veriləcək. Bu barədə İqtisadiyyat Nazirliyi yanında Əmlak Məsələlər
ev elanlari bakida ev elanlari ucuz kiraye evler ev alqi satqisi sabuncuda baki ev alqi satqisi ucuz qiymete menziller kiraye evler qaradagda moyka icarə nargile residence