Yeni tikili Satılır , Sabunçu r., Bakixanov q., 4 otaq, 85 m²
Elan kodu: 224151
Kateqoriya Yeni tikili
Satılır
Şəhər Bakı
Sabunçu r. Bakixanov q.
Otaq Sayı 4
Mərtəbə 1
Mərtəbə sayı 5
Sahə 85 m²
Ünvan Sabuncu r-n.,Bakixanov qes.M.Amirov kuc.
Qiymət 172 000 Azn
2023 Azn/m²
Sabuncu r-n., Bakixanov ges., M.Amirov kuc., 5/1 mertebesinde, Leningrad layiheli, sahesi 85 kv.m., (atrirmasi ile)ela temirli, 2 duzelme 4 otaga (artirmasi ile) qismen ewyalari ile menzil satilir.Evin alti komekci 1 otagli guru obyekt var, evin altinda 2 a/m garaji var demir dervazasi ile.Menzilin 2 giriwi var-biri blokdan, biride heyet terefden. Genis sakit heyeti, parkovkasi var.Butun infrastruktur etrafinda.Real muwteriye cuzi endirim ola biler.Ofis komissiyasi 1 % tewkil edir.
В Сабунчинском р-не в пос.Бакиханова по ул. М.Амирова, в 5/1 этаже ленинградского проекта, площадью 85 кв.м.(с пристройкой) с отличным ремонтом продается частично с мебелью 2 переделанная в 4 комнатную квартира. Под домом имеется 1 ком.под обьект, гараж на 2 а/м с железными воротами. Квартира имеет 2 выхода один с блока, другой во двор. Имеется большой просторный двор с большой парковкой. Вся инфраструктура вокруг. Реальному покупателю небольшой торг уместен.Офисные комиссионные составляют 1 %.
- ViP elan et
- Elanı irəli çək
Sabuncu r-n., Bakixanov qes., Mocuze marketin yaxinliginda, 8/1 mertebesinde, sahesi 90 kv.m. ela temirli, istilik sistemi kombi, 4 otagli menzil satilir. Evin her terefden rewotkasi var.Senedi-Cixariw. Butun
216000 Azn Binəqədi rayonu Dərnəgül metrosu yaxınlığında West Town yaşayış komleksində, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 13cü mərtəbəsində sahəsi 64kv olan 2 otaq studia tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır.
42000 Azn Masazır qəsəbəsinin elit yaşayış kompleksi olan Yeni Bakı yaşayış kompleksində 9 mərtəbəli binanın 8-ci mərtəbəsində sahəsi 40 kv.m olan kupçalı, ipotekaya yararlı tam əşyalı 2 otaqlı mənzil təcili satılır.Qaz, işıq,