ev temiri

Satılır , Sabunçu r., Bakixanov q., 2 otaq, 98 m²

Elan kodu: 224025

Kateqoriya Obyektlər, Ofislər
Satılır

Şəhər Bakı

Sabunçu r. Bakixanov q.

Otaq Sayı 2

Sahə 98 m²

Ünvan Sabuncu r-n.,Bakixanov qes.

Qiymət 380 000 Azn
3877 Azn/m²

Sabuncu r-n., Bakixanov qes., el veriwli mekanda, sahesi 98 kv.m. ela temirli eksklyuziv dizaynan temin olunmuw obyekt satilir. Senedi-qeyri yawayiw. Ofis komissiyasi 1 % tewkil edir.
В Сабунчинском р-не в пос.Бакиханова в престижном месте, площадью 98 кв.м. с отличным ремонтом эксклюзивного дизайна продается объект. Документы-Купчая. Офисные комиссионные составляют 1 %.

Adelya x (Bütün Elanları)
0702202XXXnömrəni göstər

Tarix: 13.05.2026

Satılır , Sabunçu r., Bakixanov q., 2 otaq, 98 m²
  • ViP elan et
  • Elanı irəli çək
  • Düzəliş et
  • Sil

Xəzər r.

Diqqət : 331 Kv.m 2 mərtəbəli Çıxarışlı Obyekt satılır. 15 kva 3 Faza işığı da var. Obyektin satış qiyməti : 192.000 Azn. Təcili satıldığına görə dəyərindən çox aşağı qiymətə qoyulub. Binə qəsəbəsinin 100 metr

192000 Azn
Nəsimi r.

Caspian Plazanın yaxınında, hazır icarədə olan Çıxarış sənədli Obyekt satılır. Qarşısının artırılmasın da istifadə etmək olur. Avto və Piyada gediş-gəlişdir, daima icarədə olur, bura boş qalmır. İşlək yerdir. Obyektin

85000 Azn
Yasamal r.

Yasamal rayonu Qələbənin dairəsinə yaxın ərazidə yeni tikilii binanın altında kupçalı kirayədə olan 50 kv.m təmirli abyekt satılır. Həmin binada 150 kv.m sahəsi olan başqa bir abyekt də satılır. Abyektlərin bir

155000 Azn
Abşeron r., Masazır q.

Masaja gelirem evlere otelere 1 saat 50 Oz yerim yox du isdiyen menimle elaqe saxlasin

50 Azn
Nəsimi r., Memar Əcəmi m.

Şəxsi əmalkımdı kafe kimi fəaliyyət göstərir. Real alıcıya endirim edəcəm. bütün əşya qarışıq verəcəm. Yaxşı yerdə mənzillə barter edirem.