Köhnə tikili Satılır , Sabunçu r., Bakixanov q., 3 otaq, 78 m²
Elan kodu: 224201
Kateqoriya Köhnə tikili
Satılır
Şəhər Bakı
Sabunçu r. Bakixanov q.
Otaq Sayı 3
Mərtəbə 4
Mərtəbə sayı 9
Sahə 78 m²
Ünvan Sabuncu r-n.,Bakixanov qes.
Qiymət 165 000 Azn
2115 Azn/m²
Sabuncu r-n., Bakixanov qes., Tolkuckanin yaxinliginda, 9/4 mertebesinde Leningrad layiheli, sahesi 78 kv.m., super temirli, kombi (isti pol) 3 otagli menzil butun ewyasi ile (texnikasiz) satilir. Senedi-Cixariw. Butun infrastruktur etrafinda. Real muwteriye simvolik endirim ola biler.
В Сабунчинском р-не в пос.Бакиханова рядом с Толкучкой в 9/4 этаже ленинградского проекта, площадью 78 кв.м. с супер ремонтом, с отопительной системой комби (теплый пол) со всей обстановкой (кроме техники) продается 3 комнатная квартира. Документы-Купчая. Вся инфраструктура вокруг. Реальному покупателю символический торг уместен.
- ViP elan et
- Elanı irəli çək
Xalqlar Dostluğu metrosu Babək prospekti
Binanın geniş və Abad Məhəlləsi var
Mərtəbəsi : 10/10
Sahəsi: 60
Otaq sayı: 2
Mənzildə qaz, su, işıq daimi, istilik Kombidir+ Mərkəzidir. ( s/q isti döşəmədir). Lift
145000 Azn Sabuncu r-n., Bakixanov qes., Kohne prokurorlug Idarenin yani, 169 nom.mektebin yaxinliginda, 5/4 mertebesinde, stalin layiheli, sahesi 95 kv.m.(artirmasi ile) dowemesi polad parket, temirsiz, kombi istilik sistemli 3
175000 Azn Nizami rayonu
Cəmşid Naxçıvanski küçəsi
Neftçilər metrosu yaxınlığı
Məlhəm Hospital və 251 nömrəli məktəbin yanı
Otaq sayı: 2 otaga düzəlmə, LENİNQRAD layihəli
Binanin 9 mərtəbəli binanin 2- ci mərtəbəsi Qaz, su,
143000 Azn KUPÇALI.! TƏMİRLİ.! TAM ƏŞYALI.!
Sabunçu r., Sabunçu qəs., Sabunçu xəstəxanasının yaxınlığında köhnə tikili 1 mərtəbəli binanın 1-ci mərtəbəsində , ümumi sahəsi 50 kv olan, 3 otaqlı, tam təmirli mənzil TƏCİLİ satılır !