Köhnə tikili Satılır , Sabunçu r., Bakixanov q., 3 otaq, 75 m²
Elan kodu: 195158
Kateqoriya Köhnə tikili
Satılır
Şəhər Bakı
Sabunçu r. Bakixanov q.
Otaq Sayı 3
Mərtəbə 4
Mərtəbə sayı 5
Sahə 75 m²
Ünvan Sabuncu r-n.,Bakixanov ges.
Qiymət 155 000 Azn
2066 Azn/m²
Bakixanov ges., H.Аliyev Parkin yaxinliginda, 5/4 mertebesinde, xruwov layiheli, sahesi 75 kv.m., ela temirli 3 otagli menzil satilir. Butun infrastruktur etrafinda. Real muwteriye cuzi endirim ola biler. Real muwteriye cuzi endirim ola biler. Ofis komissiyasi 1 % tewkil edir.
В пос.Бакиханова рядом с парком Г.Алиева, в 5/4 этаже хрущeвского проекта, площадью 75 кв.м. с отличным ремонтом продается 3 комнатная квартира. Вся инфраструктура вокруг. Реальному покупателю небольшой торг уместен. Офисные комиссионные составляют 1 %.
- ViP elan et
- Elanı irəli çək
Yataqxana binasinda 5 mertebeli binanin 1 ci mertebesinde orta temirli.gerekerse alicinin 3 ferqli dizayin secimine gore temir edilerek tefil verilecek 1 otaqli serencam senedi ve qediyata salinmaqla menzil satilir.Bina
60000 Azn Suraxani r-n., Suraxani qes., Bazarin ve Stadionun yaxinliginda Sehreh mtk, 12/12 mertebesinde, (ustunde mansard var)sahesi 34 kv.m. 1 otagli menzil tam temirli satilir. Dowemesi-parket. Butun infrastruktur etrafinda .
80000 Azn Sabuncu r-n., Bakixanov qes. 107 nomreli mektebin yaxinliginda, 3/2 mertebesinde stalin layiheli, sahesi 107 kv.m. ela temirli 4 otagli menzil satilir. Geniw heyeti, parkovkasi var, merkez yolun ustundedi. Sened-Cixariw
235000 Azn Sabuncu r-n., Bakixanov qes., 13 Polis Bolmesinin yaxinliginda 5/2 mertebesinde xruwov layiheli, sahesi 75 kv.m., (artirmasi ile) ela temirli, istilik sistemi kombi 2 duzelme 3 otaga menzil satilir. Butun infrastruktur
140000 Azn Sabuncu r-n., Bakixanov qes. 107 nomreli mektebin yaxinliginda, 3/2 mertebesinde stalin layiheli, sahesi 107 kv.m. ela temirli 4 otagli menzil satilir. Geniw heyeti, parkovkasi var, merkez yolun ustundedi. Sened-Cixariw