ev temiri

Yeni tikili Satılır , Xırdalan, 3 otağa düzəlmə 65 m² mənzil satılır, 3 otaq, 65 m²

Elan kodu: 189305

Kateqoriya Yeni tikili
Satılır

Şəhər Xırdalan

Otaq Sayı 3

Mərtəbə 2

Mərtəbə sayı 5

Sahə 65 m²

Ünvan Xırdalan şəhəri, AAAF Park Yaşayış kompleksi

Qiymət 80 000 Azn
1230 Azn/m²

Xırdalan şəhəri, AAAF Park Yaşayış kompleksində yeni tikili binada 5 mərtəbəli binanın 2 ci mərtəbəsində
65 kv-3 otağa Düzəlmə
Sənəd Müqavilə ilə əşyalı mənzil satılır.
Bütün otaqların pəncərəsi var.
Qaz, su, işıq daimidir.

Qiyməti 80000 AZN
XAHİŞ OLUNUR VASİTƏÇİLƏR NARAHAT ETMƏSİNLƏR!

Mənzilin Kodu 003065

Zəfər (Bütün Elanları)
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 02.02.2025

  • Sil

Xırdalan, Xırdalan ş, Abşeron Gənclər Şəhərciyi

Xırdalan ş, Abşeron Gənclər Şəhərciyində yerləşən 11 mərtəbəli binanın 10-cu mərtəbəsində sahəsi 84 m² olan 3 otaqlı təmirli mənzil satılır. İstilik sistemi kombidir. Mənzildə mətbəx mebeli, kombi və ariston qalacaq.

130000 Azn
Xırdalan, Xırdalan ş, İcra Hakimiyyətinin yanı

Xırdalan ş, İcra Hakimiyyətinin yanında 4 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsində sahəsi 76 m² olan 3 otaqlı mansard tipli mənzil satılır. Mənzil şəxsi yaşayış üçün yüksək keyfiyyətli materiallarla yüksək zövqlə təmir

85000 Azn
Xırdalan, Xırdalan Abşeron Gənclər kupçalı mənzil satılır

ÇOOOOOX TƏCİLİ SATILIR KUPÇALI İPOTEKAYA YARARLI QAZLI LİFTLİ YAŞAYIŞLI. Xırdalan şəhəri Bakı Sumqayıt yolunun kənarında Riyad ticarət mərkəzi ilə üzbəüz yerləşən Abşeron Gənclər Şəhərciyində tamtəmirli mənzil satılır

130000 Azn
Xırdalan, Xırdalan ş, Bakı-sumqayıt yolu Riyad T/m-in arxası

Xırdalan ş, Bakı-Sumqayıt yolunda Riyad T/M-in arxasında yerləşən AAAF Parkın binasında 6 mərtəbəli binanın 2-ci mərtəbəsində sahəsi 78 m² olan 3 otaqlı təmirli mənzil satılır. Mənzil şəxsi yaşayış üçün yüksək