Yeni tikili Satılır , Xətai r., Həzi Aslanov m., 2 otaq, 56 m²
Elan kodu: 224473
Kateqoriya Yeni tikili
Satılır
Şəhər Bakı
Xətai r. Həzi Aslanov q. Həzi Aslanov m.
Otaq Sayı 2
Mərtəbə 14
Mərtəbə sayı 17
Sahə 56 m²
Ünvan İlqar Zülfiqarov küçəsi
Qiymət 147 999 Azn
2642 Azn/m²
Həzi Aslanovda Gənclik Parkı yaxınlığında yeni tikili binada tam təmirli 2 otaqlı studio mənzil satışdadır.
Bakı şəhəri Xətai rayonu Həzi Aslanov qəsəbəsi, Gənclik Parkının yaxınlığında yerləşən Bakı İnşaat 2005 MTK-ya məxsus 17 mərtəbəli yeni tikili binanın 14-cü mərtəbəsində yerləşən mənzilin ümumi sahəsi 56 kv.m-dir. Mənzil 2 otaqlı studio görnüşündədir.
Mənzil zövqlə və keyfiyyətli materiallardan istifadə olunaraq təmir edilib, yaşayış üçün tam hazır vəziyyətdədir. Qaz, su və işıq daimidir. İstilik sistemi kombidir.
Sənəd müqavilədir, kupçanın yaxın aylarda verilməsi nəzərdə tutulur.
Bina yeni və keyfiyyətli tikilidir. Ətrafı sakit və yaşayış üçün əlverişlidir. Yaxınlıqda Gənclik Parkı, marketlər, məktəb, bağça və digər vacib infrastruktur mövcuddur.
Şirkətin xidmət haqqı 1%-dir.
Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.
- ViP elan et
- Elanı irəli çək
- Satış: Yeni tikili
- Ünvan: ATV t/k yanı, Elmlər Akademiyası m/s və BDU'ya yaxındır.
- Otaq sayı: 2
- Sahəsi: 92 m2
- Mərtəbə: 16/7
- Sənədi: Çıxarış
- Təsviri: Tam hazır və yaşayışlı binadır. Qaz su
249000 Azn Qaraçuxur qəsəbəsi. "Neftçilər" parkının yanında. 24 və 20 nömrəli avtobusların son dayanacağında, (yaxınlıqdan 81, 103, 208, 209 nömrəli avtobuslar işləyir) 10 mərtəbəli yeni tikili binanın 6-cı mərtəbəsi.
135000 Azn "Şirvanşahlar Residence" yaşayış kompleksində mənzil satışa çıxarıldı!
Ünvan; Nərimanov r-nu İsmayıl Hidayyətzadə kücəsi 37A Montin Rəssamlıq Akademiyasının arxası ve Funda Klinikasının düz yanında yerləşir