ev temiri

Yeni tikili Satılır , Xətai r., Həzi Aslanov m., 2 otaq, 68 m²

Elan kodu: 190360

Kateqoriya Yeni tikili
Satılır

Şəhər Bakı

Xətai r. Həzi Aslanov q. Həzi Aslanov m.

Otaq Sayı 2

Mərtəbə 5

Mərtəbə sayı 16

Sahə 68 m²

Ünvan Xətai rayonu Məhəmməd Hadi küçəsi

Qiymət 150 000 Azn
2205 Azn/m²

H.Aslanov KFC tərəf.
16/5 yeni tikili
Radnoy 2 otaq. Kupça var.68 kvadr.
Kupça 60 kv.
Qiym;150 000
Kombi, yeni kuxna mebeli.
Remontdan sonra yaşayış olmayıb.
Ipotekaya yararlıdır.

Anar Amirov (Bütün Elanları)
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 11.12.2024

  • Sil

Binəqədi r., Dərnəgül m.

HAZIR 4% İPOTEKA! ÖTÜRMƏ AKTİV! Binəqədi rayonu, Cəfər Xəndan küçəsi, Dərnəgül metrosunun çıxışında yerləşən West Town yaşayış kompleksində yeni tikili 15 mərtəbəli binanın 13-cü mərtəbəsində ümumi sahəsi 65 m² olan 2

68000 Azn
Nərimanov r., Nəriman Nərimanov m.

Nərimanov metrosu HEYDƏR ƏLIYEV mərkəzinnın yaxınlığında. Elit yaşayış kompleksində. 4otaq lı əla təmirli mənzil satilir. Ümumi sahəsi 167 kv.m, 17/6-çi mərtəbəsindədir. Qaz, KOMBİ istilik sistemi. Sənəd

450000 Azn
Binəqədi r., Dərnəgül m.

Binəqədi rayonu Dərnəgül metrosu yaxınlığında West Town yaşayış kompleksində, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 4 cü mərtəbəsində sahəsi 107 kv olan 3 otaq tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır. İstilik

51000 Azn
Xətai r., Həzi Aslanov m.

Həzi Aslanov Metro çıxışı Yeni Binada 3 otaqlı Mənzil Tam Əşyalı satılır. Sənəd= Kupça. 17 Mərtəbənin 9 cu mərtəbəsi. Sahə= 103 kv. Binada 2 Sürətli lift həmçinin Yeraltı Parking mövcuddur. Qiymətin də Endirim olunacaq.

258000 Azn
Abşeron r., Masazır q.

ŞOK.ŞOK.ŞOK.Masazır qəsəbəsində, duz gölünə panoramalı Park Masazır (Viktoriya) yaşayış kompleksində mənzil satılır.15 mərtəbəli binanın 3-cü mərtəbəsində yerləşən mənzilin ümumi sahəsi 124 kv.m-dir. 3 otaqlıdır, yeni