ev temiri

Yeni tikili Satılır , Zaqatala, Zaqatalada ev satilir, 3 otaq, 11 m²

Elan kodu: 224475

Kateqoriya Yeni tikili
Satılır

Şəhər Zaqatala

Otaq Sayı 3

Mərtəbə 1

Mərtəbə sayı 1

Sahə 11 m²

Ünvan Zaqatala

Qiymət 18 000 Azn
1636 Azn/m²

Zaqatala 3 cu talada ev satilir.Duz yolun uste marwurut qabaginan kecir su iwiq intrrneti var.2 otaq 1 salon kuxna hamam evin icinde.Heyetinde yayda oturmaq ucun masin saxlamaq ucun saltafi gir yawa.senedleri var.

Pehman
0506523XXXnömrəni göstər

Tarix: 23.05.2026

  • Sil

Zaqatala, Zaqatala Gunluk ev Lyuks Temirli

Zaqatalada istirahət etmək istəyənlər üçün - müasir üslubda Lyuks təmirli yeni əşyalı günlük kirayə ev verilir. "Car" kəndində əsas yol qırağında yerləşir, tam asfalt yolun üstüdür, qruntavoy yol deyil.

120 Azn / Gün

ustalar ev tikintisi ucuz evler ev elanlari kiraye evler ev alqi satqisi ehmedlide dasinmaz emlak alqi satqisi masazirda kiraye evler