Yeni tikili Satılır , Nərimanov r., Gənclik m., 3 otaq, 126 m²
Elan kodu: 207842
Kateqoriya Yeni tikili
Satılır
Şəhər Bakı
Nərimanov r. Gənclik m.
Otaq Sayı 3
Mərtəbə 11
Mərtəbə sayı 17
Sahə 126 m²
Ünvan Hüseynqulu Sarabski küçəsi
Qiymət 480 000 Azn
3809 Azn/m²
- Satış: "Evim Residence"
- Ünvan: Rusiya səfirliyi və Zabitlər parkının yanında yerləşir.
- Otaq sayı: 3
- Sahəsi: 126 kv.m.
- Mərtəbə: 17/11
- Sənədi: Çıxarış
- İpotekaya yararlıdır
- Təsvir: Təmirdən sonra yaşayış olmayıb. Bahalı əşyalarla bir yerdə satılır. Qaz su daimidir, kombi sistemi, isti pol quraşdırılıb.
• Ekopark tipli boyük qapalı həyəti;
• Fitness, uşaq oyun meydançası, yeraltı parkinq, avtoyuma xidməti, konsyerj və resepşn xidməti;
• Binanın fasadı keramo-qranit materiallarla üzlənib.
• İzosistem materialdan hazırlanmış pəncərələr;
• Zabitlər bağına çıxış;
• Qapalı təhlükəsiz həyət;
• 7/24 video müşahidə. Şirkət haqqı 1% (alıcıdan).
-- --
- Продажа: "Evim Residence"
- Адрес: Находится рядом с посольством России и парком Офицеров.
- Кол-во ком: 3
- Площадь: 126 кв.м.
- Этаж: 17/11
- Документ: Купчая
- Подходит в ипотеку
- Описание После ремонта не жили. Продается со всеми дорогими вещами. Газ вода постоянно, система комби, оснащен теплым полом.
• Большой закрытый двор типа эко парка;
• Фитнесc, детская площадка, подземный паркинг, автомойка, услуги консьержа и реcепшна;
• Фасад здания облицован керамогранитными материалами;
• Окна из изо системного материала;
• выход к парку Офицеров;
• Закрытый охраняемый двор;
• 7/24 видеонаблюдение. Услуги фирмы 1% (от покупателя).
- ViP elan et
- Elanı irəli çək
HAZIR DAXİLİ İPOTEKA İLƏ…! ƏN SƏRFƏLİ QİYMƏTƏ.! TƏCİLİ SATILIR.!
Binəqədi rayonu, Biləcəri qəsəbəsi, Avtovağzal metrosuna cəmi 6-7 dəqiqəlik məsafədə, Kristal Abşeron yaşayış kompleksində Yeni tikili 16 mərtəbəli