Yeni tikili Satılır , Nizami r., Neftçilər m., 3 otaq, 91 m²
Elan kodu: 183543
Kateqoriya Yeni tikili
Satılır
Şəhər Bakı
Nizami r. 8-ci kilometr q. Neftçilər m.
Otaq Sayı 3
Mərtəbə 15
Mərtəbə sayı 16
Sahə 91 m²
Ünvan QARA QARAYEV PR - İ
Qiymət 167 000 Azn
1835 Azn/m²
Nizami rayonu , 8 km bazarın , Lotos Ticarət Mərkəzinin yanı , Neftçilər metrosuna piyada 4 -5 dəqiqəlik məsafə Yeni tikili bina 16 mərtəbəli binanın 15 cü mərtəbəsində yerləşir Ümumi sahəsi 91 kv/m 2 otaq 3 ə düzəlmə orta təmirli mənzil satılır Bütün otaqlara və mətbəxə pəncərə düşür . 3 otaqdan seçilmir Mənzil alıb həm yaşamağa, həmdə 500 – 600 aznə kirayə vermək üçün ideal varyantdır Həyətində maşın saxlamaq üçün stadion, market, uşaqlar üçün oynamağa yer var Qaz, su, işıq təchizatı daimidir Sənəd Reysterdən Çıxarış (Kupçadır) Qiymət 167 .000 Azn Əlavə məlumat almaq üçün 24/7 WhatsApp + Telefon xətti 10:00 - 00:00 a qədər aktivdir Xahiş olunur ciddi şəxslər əlaqə saxlasın Şirkətin zəhmət haqqı 1% təşkil edir
- ViP elan et
- Elanı irəli çək
17mertebeli binanin 15 mertebesinde sahesi 135kv kupcada 119, 5 olan 3 otaq yelceken menzil satilir butun ewya ile de satila biler ewyasiz da menzil yerlewir inqilab papanin kusesinin kesiwmesinde yelceken 2 san qovwaq
350000 Azn - Satış: Yeni tikili
- Ünvan: ATV t/k yanı, Elmlər Akademiyası m/s və BDU'ya yaxındır.
- Otaq sayı: 2
- Sahəsi: 92 m2
- Mərtəbə: 16/7
- Sənədi: Çıxarış
- Təsviri: Tam hazır və yaşayışlı binadır. Qaz su
249000 Azn Binəqədi rayonu Dərnəgül metrosu yaxınlığında West Town yaşayış komleksində, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 2ci mərtəbəsində sahəsi 95kv olan 3 otaq qanuni tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır.
46000 Azn Binəqədi rayonu Dərnəgül metrosu yaxınlığında West Town yaşayış kompleksində, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 16 ci mərtəbəsində sahəsi 62 kv olan 2 otaq studio tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır.