ev temiri

Köhnə tikili Satılır , Binəqədi r., 9-cu mikrorayon q., 2 otaq, 55 m²

Elan kodu: 224399

Kateqoriya Köhnə tikili
Satılır

Şəhər Bakı

Binəqədi r. 9-cu mikrorayon q.

Otaq Sayı 2

Mərtəbə 5

Mərtəbə sayı 4

Sahə 55 m²

Ünvan Binəqədi rayonu,9-cu mkr, Nəsimi metrosu

Qiymət 152 000 Azn
2763 Azn/m²

Yeni təmirli, mətbəx mebeli ilə – 9-cu Mikrorayon
Binəqədi rayonu, 9-cu mkr, Tərlan Şadlıq Sarayı və Nəsimi metrosu yaxınlığında yerləşən əlverişli ərazidə yeni təmirli mənzil satışdadır.
5 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsi
2 otaq
Ümumi sahə: 55 kv.m
Kupçalı
Tam yelçəkən
Tam təmirli və yeni təmirdən çıxmış mənzil
Mətbəx mebeli ilə birlikdə satılır
Qaz, su, işıq daimidir
İstilik sistemi kombi
Künc mənzil olmasına baxmayaraq nəmişlik problemi olmayıb
Hamam-sanitar qovşağı tam hazır vəziyyətdədir
Duş kabin, moydadır və unitaz quraşdırılıb
İşıqlı, səliqəli və yaşayış üçün tam hazır mənzil
Nəsimi metrosuna yaxın yerləşməsi yaşayış və investisiya üçün əlverişli seçimdir. Ətrafında məktəb, bağça, market və digər vacib iaşə obyektləri mövcuddur.
Ətraflı məlumat və mənzilə baxış üçün əlaqə saxlayın.

Adilə Xanım (Bütün Elanları)
0774441XXXnömrəni göstər

Tarix: 21.05.2026

  • Sil

Binəqədi r., Azadlıq Prospekti m.

İDEAL TƏKLİF. TƏCİLİ SATILIR.! Binəqədi rayonu, 7-ci mikrorayon, Abay Kunanbayev küçəsində Fransız layihəli, orta təmirli, Əşyalı mənzil satılır. Mənzil həm Dərnəgül, həm də Azadlıq metrolarına cəmi 10 dəqiqəlik

108000 Azn
Suraxanı r., Yeni Günəşli q.

2 OTAQLI MƏNZİL SATIŞDA.! Suraxanı rayonu Yeni Günəşli V massivində Fatmeyi Zəhra məhcidə yaxın 9 mərtəbəli Leninqrad lahiyəli binanın 8 ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 62 kv.m olan qanuni 2 otaqlı təmirli mənzil satılır