ev temiri

Yeni tikili Satılır , Xətai r., Həzi Aslanov m., 3 otaq, 100 m²

Elan kodu: 195191

Kateqoriya Yeni tikili
Satılır

Şəhər Bakı

Xətai r. Həzi Aslanov q. Həzi Aslanov m.

Otaq Sayı 3

Mərtəbə 14

Mərtəbə sayı 16

Sahə 100 m²

Ünvan Mehemmed Hadi kucesi

Qiymət 210 000 Azn
2100 Azn/m²

Xetai rayonu, H, Aslanov mt-na 1 deqiqelik mesafede Məhəmməd Hadi kucesinde TVM-binasinda yerlesen 16 mertebeli binanin 14-ci mertebesinde, 3 otaqa 100 kv m-lik menzil, satilir. Menzil ipatekaya yararlidir. Menzil qaz, su, elektrik, daimdir, istilik sistemi kombidir. Binanin etrafinda mektebler marketler var. Binada butun infrastruktur movcutdur. Təcili satildigina gorə qiymetde razilasma mutləq olacaqdir. Menzilin xos aurasi var. Ofis haqqi 1% teskil edilir. Isteyinize ve budcenize uygun diger menziller teklif ede bilerik.

Aliyev Ruslan (Bütün Elanları)
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 01.02.2025

  • Sil

Xətai r., Həzi Aslanov m.

Həzi Aslanov Metro yanı Yeni Binada 2 otaqlı Mənzil Əşyalı satılır. Sənəd= Kupça. 17 Mərtəbənin 11 ci mərtəbəsi. Sahə=84 kv. Qiymətin də Endirim olunacaq. Firma haqqı 1%. Satışda Digər Mənzillərimiz var.

220000 Azn
Abşeron r., Masazır q.

Masazır qəsəbəsi, Yeni Bakı kompleksi Yeni tikili 9 mərtəbəli bina 2-ciı mərtəbə 90.6kv 3 otaqlı mənzil Əşyalar mənzildə qalacaq Sənəd KUPÇA Kod: H3794 Kompleksdə bütün lazimi komunal xidmətlər

145000 Azn
Binəqədi r., Dərnəgül m.

Binəqədi rayonu Dərnəgül metrosu yaxınlığında West Town yaşayış komleksində, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 4cü mərtəbəsində sahəsi 95kv olan 3 otaq qanuni tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır.

56000 Azn
Xətai r., Həzi Aslanov m.

Həzi Aslanov metro çıxışı Yeni Binada 2 otaqlı Mənzil Mebellə birgə satılır. Sənəd= Kupça. 17 Mərtəbənin 15 ci mərtəbəsi. Sahə= 78 kv. Bina da 2 Sürətli lift həmçinin Yeraltı Parking mövcuddur. Qiymətin də Endirim

208000 Azn
Nərimanov r., Gənclik m.

Qaz və kupça ilə təhiz olunmuş yeni tikili. Metro GənclikƏ.Dəmirçızadə küçəsi ilə Təbriz küçəsinin kəsişməsində, "Giləvar" restoranının yanında 16 mərtəbəli yeni tikili binanın 11-ci mərtəbəsində 3 otaqlı

360000 Azn
Yasamal r., Nizami m.

Yasamal rayon Fuad Ibrahimbəyov küçəsində 18 mərtəbəli binanın 13-cü mərtəbəsində ümumi sahəsi 129 kvm olan qanuni 3 otaqlı mənzil satışa çıxarılmışdır. Əşyasız. 3 geniş balkon.(mərkəzi parka və şhərə baxır) Həyət və

140000 Azn
Abşeron r., Görədil q.

Dənizə 100 m məsafədə, 87kv İşin 70-75 % görülüb. Real alıcıya endirimde olar.

80000 Azn
Səbail r., Bayıl q.

HAZIR DAXİLİ İPOTEKA…! TAM ƏŞYALI…! BAYRAQ MEYDANININ YANI.! Bakı ş., Səbail r., Bayıl qəsəbəsində, Bakı buxtasında "Kristal Towers" Yaşayış Kompleksində 16 mərtəbəli yeni tikili binanın 11-ci mərtəbəsində

300000 Azn
Nizami r., Neftçilər m.

KUPÇALI. İPOTEKAYA YARARLI. TƏCİLİ SATILIR.! Nizami rayonu, Kamil Balakişiyev küçəsi, Qara Qarayev və Neftçilər metrostansiyasının yaxınlığı, Kristal Abşeron yaşayış kompleksi, yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 8-ci

347000 Azn
Səbail r., Bayıl q.

BAKI BUXTASINA MÖHTƏŞƏM PANORAMA İLƏ ! PREMİUM TƏMİRLİ ! GENİŞ MƏNZİL ! Bakı ş., Səbail r., Bayıl qəsəbəsində, Bakı buxtasında "Kristal Towers" Yaşayış Kompleksində 18 mərtəbəli yeni tikili binanın 11-ci

1416000 Azn
Binəqədi r., Dərnəgül m.

Binəqədi rayonu Dərnəgül metrosu yaxınlığında West Town yaşayış kompleksində, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 3 cü imərtəbəsində sahəsi 64 kv olan 2 otaq stdio tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır.

40000 Azn
Binəqədi r., Dərnəgül m.

56000 Azn
Binəqədi r., Dərnəgül m.

56.000 AZN ilkin ödəniş.Binəqədi rayonu Cəfər Xandan küçəsi , 7-ci Mikrarayon , Dərnəgül metrosunun tam çıxışında inşa edilmiş West Town yaşayış kompleksində yeni tikilidə sərfəli şərtlərlə mənzil sahibi olmaq imkanı

55999.8 Azn
Xətai r., Həzi Aslanov m.