Köhnə tikili Kirayə Verilir , Suraxanı r., Yeni Günəşli q., 2 otaq, 45 m²
Elan kodu: 219089
Kateqoriya Köhnə tikili
Kirayə Verilir
Şəhər Bakı
Suraxanı r. Yeni Günəşli q.
Otaq Sayı 2
Mərtəbə 5
Mərtəbə sayı 9
Sahə 45 m²
Ünvan yeni gunesli q massivi
Qiymət 107 000 Azn / Ay
2377 Azn/m²
Menzil suraxani rayonu yeni gunesli qesebesi q massivinde 9 mertebeli binanin 5-ci mertebesinde yerlesir umumi sahesi 45 kvm olub 2 otaqdan ibaretdir. Senedi cixarisdir. Qiymeti 107000 manatdir. Ofis haqqi 1faiz teskil edir.
- ViP elan et
- Elanı irəli çək
Kirayə Ev Axdaranlaran Hörmətli Vətəndaşlar buyurun
Daşınmaz Əmlak Agentliyi təklif edir
Yalnız ailələrə, iş adamlarına və işləyən qadınlara verilir.
-
BAKI Şəhəri Metro İnşaatclardan 10dəyqəlik Məsafədə Yeni
500 Azn / Ay Bakıxanov qəsəbəsində imfrastruktur cəhətdən mərkəz yerdə , İcra Hakimiyyətinin yanında 4 mərtəbə daş binanın 2 ci mərtəbəsində 2 otaq mənzil kirayə verilir . Qaz, su , işıq daimi. Əşyasızdır . Qiymət 300 azn . OFİS
300 Azn / Ay Tam temirli esyali qaz su isiq daimi konbi sistemi internet var kandisaner var uzunmuddetli verilir.
440 Azn / Ay Tam temirli esyali qaz su isiq daimi konbi sistemi internet var kandisaner var uzunmuddetli verilir.
370 Azn / Ay 1 otaqli ev kiraye verilir, Ev Samaxinkada, 20 yanvar metroya yaxin yerlesir, Bina duz meşe parkinin yanindadir, etrafi market dukan, astanofka hersey var. Ev orta temirlidi seliqelidir. Evde internet, soyuducu, paltar
430 Azn / Ay yasamal r asan xidmata va 28 polis bolmasina yaxln 5/2 martabasinda sakilda gordyniz manzil ailya kira verilir qiymat sondur su dayimidir xidmat haql 25% fayizdir
500 Azn / Ay 28 polis. Bolmasinsa. Yaxln. 5(3 martbasinda iki otaqll manzil ailaya. Verilir sudayimidur istlikmərkazdir. Xidmat. Haql. 25% fayizdir.
550 Azn / Ay tam temirli esyali qaz su isiq daimi konbi sistemi esyalar hamsi qalir uzunmuddetli verilir