Yeni tikili Satılır , Xətai r., Həzi Aslanov m., 2 otaq, 92 m²
Elan kodu: 198091
Kateqoriya Yeni tikili
Satılır
Şəhər Bakı
Xətai r. Əhmədli q. Həzi Aslanov m.
Otaq Sayı 2
Mərtəbə 17
Mərtəbə sayı 17
Sahə 92 m²
Ünvan Xətai r., Xudu Məmmədov küçəsi
Qiymət 145 000 Azn
1576 Azn/m²
DÖVLƏT İPOTEKASINA YARARLI !! İdeal Təklif!!
Bakı ş., Xətai r., Həzi Aslanov m/s-na 3 dəq piyada məsafədə., Yeni Tikili 17 mərtəbəli binanın 17-ci mərtəbəsində, ümumi sahəsi 92 kv/m , QANUNİ 2 otaqlı., qazı, suyu, işığı daimi, sənədi Çıxarış ( Kupça ) olan mənzil satılır . Mənzil ipotekaya yararlıdır!! Bina bütün infrastruktur obyektlərinə çox yaxın məsafədə yerləşir, beləki uşaq bağçası, uşaq əyləncə mərkəzi, restoranlar, supermarket , fitness və SPA mərkəzi , oyun parkı , futbol meydançası, kompleksin ərazisinə yaxın məktəb , Həzi Aslanov m/s və s.
Şirkətin xidmət haqqı 1% təşkil edir. Əlavə məlumat və mənzilə yerində baxış keçirmək üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.
- ViP elan et
- Elanı irəli çək
METRONUN YANINDA HAZIR YAŞAYIŞLI, KEYFİYYƏTLİ ƏŞYALI MƏNZİL!
Xətai rayonu, Həzi Aslanov metrosunun bir addımlığında yerləşən Tikmat yaşayış kompleksində geniş və rahat mənzil satışdadır. 16 mərtəbəli binanın 8-ci
195000 Azn Bakı şəhəri Binəqədi rayonu 9-cu mikrorayonda, Nəsimi metrosunun yaxınlığında yeni tikili binada təcili 3 otaqdan 4 otağa düzəlmə, ümumi sahəsi 102 m2 olan təmirli mənzil satılır. Qiyməti 215000 manatdır. Çıxarış
215000 Azn Binəqədi rayonu Dərnəgül metrosu yaxınlığında West Town yaşayış kompleksində, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 4 cü mərtəbəsində sahəsi 107 kv olan 3 otaq tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır. İstilik
51000 Azn HAZIR 4% İPOTEKA! ÖTÜRMƏ AKTİV! Binəqədi rayonu, Cəfər Xəndan küçəsi, Dərnəgül metrosunun çıxışında yerləşən West Town yaşayış kompleksində yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 7-ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 68 m² olan 2