ev temiri

Yeni tikili Satılır , Xırdalan, Xırdalan Gənclər Şəhərciyi ipotekaya yararlı, 1 otaq, 38 m²

Elan kodu: 195106

Kateqoriya Yeni tikili
Satılır

Şəhər Xırdalan

Otaq Sayı 1

Mərtəbə 10

Mərtəbə sayı 11

Sahə 38 m²

Ünvan Xırdalan şəhəri Abşeron Gənclər Şəhərciyi

Qiymət 62 000 Azn
1631 Azn/m²

KUPÇALI İPOTEKAYA YARARLI. QAZLI KUPÇALI LİFTLİ. Xırdalan şəhəri Bakı-Sumqayıt yolunun kənarında Riyad ticarət mərkəzi ilə üzbəüz yerləşən Abşeron Gənclər Şəhərciyində tamtəmirli mənzil satılır 1 otaqlı mənzil hamam sanitar qovşağı mətbəx var təcili yerləşir qaz su işıq internet daimidir istilik sistemi kombi sistemidir yaxınlığında məktəb binası bağça marketlər dayanacaq bazar park xəstəxana bütün növ iaşə obyektləri infrastruktur yerləşir liftli bina 24saat mühafizə sistemi hər cürə şəraiti var infrastruktur baxımından çox əlverişli ideal bir yerdə yerləşir hər tərəfə çıxışı var 11/10 mərtəbəsində KUPÇALI.

Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Modern Baku Emlak (Bütün Elanları)
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 30.11.2025

  • Sil

Xırdalan, Xırdalan Abşeron Gənclər kupçalı mənzil

ÜSTÜ BETON MONALİT YAŞAYIŞ SAHƏSİ QANUNİ MƏNZİL LİFT QAPIYA QƏDƏR QALXIR KUPÇALI İPOTEKAYA YARARLI QAZLI LİFTLİ Xırdalan Şəhəri Bakı Sumqayıt yolunun kənarında Riyad ticarət mərkəzi ilə üzbəüz yerləşən Abşeron Gənclər

84900 Azn
Xırdalan, Xırdalan ş, 28-ci məhəllə

Xırdalan ş, 28-ci məhəllədə yerləşən 12 mərtəbəli binanın 10-cu mərtəbəsində yerləşən sahəsi 141 m² (kupçada 128 m²) olan 3 otaqdan 4 otağa düzəlmə super təmirli mənzil satılır. Mənzil şəxsi yaşayış üçün yüksək

254000 Azn
Xırdalan, Aaf park

Xırdalan Aaf park yaşayış kompleksində əlimyandı mənzil satılır mənzilin qiyməti 72.000 Azn və real alıcıya endirim olacağ sənəd Muqavilə Başqa variant evlərimizdə var Sənəf Kupça etraflı məlumat üçün vp üzərindən