ev temiri

Yeni tikili Satılır , Xırdalan, Tam təmirli mənzil, 2 otaq, 45 m²

Elan kodu: 183551

Kateqoriya Yeni tikili
Satılır

Şəhər Xırdalan

Otaq Sayı 2

Mərtəbə 7

Mərtəbə sayı 7

Sahə 45 m²

Ünvan Xırdalan Aaaf park

Qiymət 46 000 Azn
1022 Azn/m²

Xırdalan şəhər Aaaf park yaşayış kompleksində 7 mərtəbəli binanın 7 ci mərtəbəsində tam təmirli 45 kv olan 2otaqlı mənzil əşyaları ilə birlikdə satılır

Qasımov Taqif (Bütün Elanları)
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 01.10.2024

  • Sil

Xırdalan, Xırdalan Abşeron Gənclər 3 otağa peredelka

ÇOOOOX TƏCİLİ DÜŞMƏ QİYMƏTƏ TƏLƏSİN ƏLA VARİANT KUPÇALI BİNADA QAZLI LİFTLİ XIRDALAN ABŞERON GƏNCLƏR ŞƏHƏRCİYİ BAKI - SUMQAYIT YOLUNUN KƏNARINDA . Xırdalan şəhəri Bakı - Sumqayıt yolunun kənarında Riyad ticarət mərkəzi

99500 Azn
Xırdalan, Mənzil satılır

Hazır 4% Kirayə mənzil. Xırdalan (Heydər parkının yanı) 18 il 9 ay ödənişi qalır. Aylıq ödəniş : 436 manat (+20 m komunal) Çölü 66 kvadrat. Çox əla proyektdir. 17/4-cü mertebe. Otaq sayı-2 Böyük qonaq otağı, yataq

70000 Azn
Xırdalan, Xırdalan şəhər, Jasmin park kompleksi

Xırdalan şəhər, Jasmin park kompleksi 8 mərtəbəli bina 5-ci mərtəbə 44kv 1 otaqlı təmirli mənzil satılır Sənəd KUPÇA Kod: EX8682 Qeyd: Müştəri tərəfdən ofis zəhmət haqqı 1% təşkil edir

80000 Azn
Xırdalan, Xırdalan ş, İcra Hakimiyyətinin yanı

Xırdalan ş, İcra Hakimiyyətinin yanında 4 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsində sahəsi 76 m² olan 3 otaqlı mansard tipli mənzil satılır. Mənzil şəxsi yaşayış üçün yüksək keyfiyyətli materiallarla yüksək zövqlə təmir

85000 Azn
Xırdalan, Menzil satilir

Xirdalan səhəri AAAF Park Yaşayiş kompleksində Tam Təmirli 2, Otaqli Menzil Satilir.Tam Yasayisli bina Qaz Su internet xetti ve Elektirik lift var Umumi sahesi 70 kv m dir Yeni model dizaynla yigilib menzil Yel ceken