Yeni tikili Satılır , Yasamal r., İnşaatçılar m., 3 otaq, 120 m²
Elan kodu: 189383
Kateqoriya Yeni tikili
Satılır
Şəhər Bakı
Yasamal r. Yeni Yasamal q. İnşaatçılar m.
Otaq Sayı 3
Mərtəbə 10
Mərtəbə sayı 19
Sahə 120 m²
Ünvan Əsəd Əhmədov kucesi
Qiymət 192 000 Azn
1600 Azn/m²
**Satılır: Mükəmməl Yatırım İmkanı!**
**Yeni Tikili Mənzil** -
Ünvan: Bakı şəhəri, Yasamal rayonu, Əsəd Əhmədov –
Mərtəbə: 10/19 –
Otaq sayı: 3 –
Sahə: 120 m² -
Qiymət: 192, 000 AZN
**Üstünlüklər:** - Sakit və rahat bir bölgədə yerləşir –
Müasir rahatlıq standartları ilə tikilmişdir
**Əlavə məlumat:** Real müştərilər əlaqə saxlasınlar.
Ofis haqqi 1 faiz
neeibybsdü
- ViP elan et
- Elanı irəli çək
HAZIR 4% İPOTEKA! ÖTÜRMƏ AKTİV! Binəqədi rayonu, Cəfər Xəndan küçəsi, Dərnəgül metrosunun çıxışında yerləşən West Town yaşayış kompleksində yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 15-ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 68 m² olan 2
73000 Azn Bılecerı qesebesı GrenWılle Resıdance 9 mertebelı bınanın 3 cu mertebesı 121 kvm Yenı temırlı Bına evı satılır Qıymet = 290 000
290000 Azn KUPÇALI. İPOTEKAYA YARARLI. TƏCİLİ SATILIR.!
Nizami rayonu, Kamil Balakişiyev küçəsi, Qara Qarayev və Neftçilər metrostansiyasının yaxınlığı, Kristal Abşeron yaşayış kompleksi, yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 8-ci
347000 Azn ÇOOOOX TƏCİLİ SATILIR KUPÇALI ÇIXARIŞLI BİNA MASAZIR QƏSƏBƏSİ ƏSAS PROSPEKT YOLUN YAXINLIĞINDA ƏLA TƏMİRLİ MƏNZİL Masazır qəsəbəsi əsas prospekt yolun yaxınlığında yeni tikili binada super təmirli mənzil satılır 2 otağa
75000 Azn PREMİUM TƏMİRLİ VƏ ƏŞYALI MƏNZİL SATILIR.! Bakı şəhəri, Xətai rayonu, Əhmədli qəsəbəsində yerləşən prestijli "Əhmədli Park" Yaşayış Kompleksində əla təmirli mənzil satışa təqdim olunur. Yeni tikili 14
325000 Azn ÇOOOOOX TƏCİLİ SATILIR QAZLI LİFTLİ YAŞAYIŞLI BİNADA LİFT QAPIYA QƏDƏR QALXIR DUZ GÖLÜ ƏTRAFINDA RAHAT NƏFƏS YAŞAYIŞ KOMPLEKSİNDƏ. Masazırın ən sakit ideal kompleksində duz gölü ətrafında Rahat Nəfəs yaşayış