Satılır , Xəzər r., Şüvəlan q., 7 otaq, 275 m²
Elan kodu: 221805
Kateqoriya Villalar, Bağ evləri
Satılır
Şəhər Bakı
Xəzər r. Şüvəlan q.
Otaq Sayı 7
Sahə 275 m²
Ünvan Xəzər rayonu, Şüvəlan qəsəbəsi
Qiymət 550 000 Azn
2000 Azn/m²
Xəzər rayonu, Şüvəlan qəsəbəsinin prestijli ərazisində bağ evi satılır!!
Rahatlıq, genişlik və sakit mühit axtaranlar üçün ideal seçim !!
* Torpaq sahəsi: 16 sot
* Ümumi sahə: 275 kv.m
* Otaq sayı: 7 otaq
Qaz, su, işıq daimi+ Kombi sistemi.
Əlavə olaraq quyu suyu mövcuddur.
Sənədi: Çıxarış (Kupça)
Ətraflı məlumat və evə baxış üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.
Xidmət haqqı: 1% (Alıcıdan)
___________________
Продаётся Дачный дом в престижном районе пос. ШУВЕЛЯНЫ !!
Хазарский район, пос. ШУВЕЛЯН
Идеальный вариант для тех, кто ищет комфорт, простор и спокойную атмосферу
* Площадь участка: 16 соток
* Общая площадь дома: 275 кв.м
* 7 комнат
Газ, вода, электричество + имеется КОЛОДЕЦ.
Система Комби.
Документы — Купчая
Комиссия агентства: 1% (с покупателя)
Для получения подробной информации и организации просмотра — свяжитесь с нами.
- ViP elan et
- Elanı irəli çək
Ekoloji cəhətdən təmiz havasi ilə seçilən, istirahət məkanı
ŞÜVƏLAN MAYAKDA dənizə çox yaxın məsafədə aglay
oblisovkalı bağ evi satılır.
6 sot torpaq. 90 kv.m., 3 otaqdan ibarət ev.
Çox möhkəm sutunlar üstundə
185000 Azn Şüvəlan qəsəbəsində yerləşən villa satılır 8 sot torpaq sahəsində ümumi sahəsi 500 kv 2mertebeli evin içində 5 yataq otağı altı sanuzel qarderobunda var 2 böyük qonaq otağı və iki mətbəx mövcuddur hayatında ayrıca 3
510000 Azn Istenilen mebellerin sifariwi ve diger isler tikinti aid ne varsa guzgulel profiler
135 Azn Xəzər rayonu, Mərdəkan qəsəbəsi ərazisində yerləşən 2 mərtəbəli həyət evi satışa təqdim olunur. Ev Xan Plaza və Arzu Şadlıq Evi-nin düz yanında, əlverişli və prestijli məkanda yerləşir. Ümumi torpaq sahəsi 3 sot,