ev temiri

Satılır , Səbail r., Badamdar q., 6 otaq, 510 m²

Elan kodu: 221714

Kateqoriya Villalar, Bağ evləri
Satılır

Şəhər Bakı

Səbail r. Badamdar q.

Otaq Sayı 6

Sahə 510 m²

Ünvan Badamdar, 2-ci massiv

Qiymət 548 000 Azn
1074 Azn/m²

• BADAMDARDA DƏNİZ MƏNZƏRƏLİ SUPER VİLLA SATILIR !!

Səbail rayonu, Badamdar qəsəbəsinin mərkəzindən 300 m məsafədə,
2-ci massiv, 3.5 sot ərazidə tikilmiş, ümumi sahəsi 510 kv.m. olan
3 mərtəbəli villa satılır.
6 otaqdan ibarət olan əla təmirli villanın qazı, suyu və işığı daimidir. Həmçinin istilik sistemi kombi, isti döşəmə,
Biri 1-ci mərtəbədə olmaqla 4 sanitar qovşağı, 3 eyvanı, ev telefonu və interneti var.
Dəniz mənzərəsi, təmiz havası , geniş asfalt küçəsi, sakit ərazisi var.
1-ci mərtəbədə 3 maşınlıq qaraj var.
Həyətdə besedka, besedkanın altında su anbarı var. Yaxınlığında məktəb, uşaq baxçası, klinika, poliklinika, super marketlər var.

• Həm evin, həmdə torpağın çıxarışı var.
• Əlavə sualınız və əmlaka baxış keçirtmək üçün qeyd olunan nömrələrlə əlaqə saxlayın.
Xidmət haqqı 1% (Alıcıdan)

___________________

ПРОДАЕТСЯ РОСКОШНАЯ 3Х ЭТАЖНАЯ ВИЛЛА С ВИДОМ НА МОРЕ !!
В поселке БАДАМДАР, на расстоянии 300 м. от центра, во 2-ом жилом массиве
Продаётся 3х этажная, 6-ти комнатная ВИЛЛА.
Участок составляет 3, 5 сот.
Общая площадь виллы 510 кв.м.

Дом спроектирован из качественных материалов с повышенной комфортностью, оснащен всеми коммуникациями и предназначен для круглогодичного проживания.

ОТЛИЧНЫЙ КАЧЕСТВЕННЫЙ РЕМОНТ.
В доме 4 ванные комнаты, 3 балкона, домашний телефон и интернет.
На первом этаже имеется гараж на 3 машины.

Система комби + Теплый пол.
Газ, свет, вода, канализация.
Во дворе есть беседка, резервуар для воды.
Вид на море, чистый воздух, широкая асфальтированная улица и тихий район.