Satılır , Xəzər r., Şüvəlan q., 5 otaq, 250 m²
Elan kodu: 221735
Kateqoriya Villalar, Bağ evləri
Satılır
Şəhər Bakı
Xəzər r. Şüvəlan q.
Otaq Sayı 5
Sahə 250 m²
Ünvan Xəzər rayonu, Şüvəlan qəsəbəsi, dənizə yaxın
Qiymət 300 000 Azn
1200 Azn/m²
• ŞÜVƏLAN-da SUPER BAĞ EVİ SATIŞDA !!
Xəzər rayonu, Şüvəlan qəsəbəsi, dənizə yaxın
- 4.5 sot, 250 kv.m., 5 otaqlı
- GÖZƏL LAYİHƏ İLƏ İNŞA EDİLMİŞ
- SUPER TƏMİRLİ bağ evi satılır.
- Bağ satış meqsedi üçün tikilmeyib.
İlin 4 fəslində komfortlu yaşayış üçun hər bir şəraiti var. Evin inşası və təmirində bütün xırdalıqlara qədər keyfiyyətli, bahalı inşaat materilallarından isitifadə olunub.
- Həyətdə dekorativ ağaclar və güllər əkilib, besedkası, hovuzu var.
- Su, qaz, işıq techizatı daimidir. İstilik sistemi - Kombi.
- Bütün sənədlər qaydasındadır, KUPÇASI var.
- Xidmət haqqı 1% (Alıcıdan)
___________
Хазарский район, в пос. ШУВЕЛЯНЫ, поблизости моря
- Предлагается к продаже РОСКОШНАЯ ДАЧА.
- Строительство дома произведено на высшем уровне с использованием дорогих качественных строительных материалов.
- Общая площадь дома 250 кв.м.
- Участок 4.5 соток. 5 комнат.
- Особняк спроектирован с повышенной комфортностью и оснащён всеми коммуникациями. СУПЕР РЕМОНТ.
- ОСОБНЯК СО ВСЕМИ УДОБСТВАМИ ДЛЯ КОМФОРТНОГО ПРОЖИВАНИЯ И ПРЕДНАЗНАЧЕН КАК ДЛЯ ПОЛНОЦЕННОГО ОТДЫХА, ТАК И ДЛЯ КРУГЛОГОДИЧНОГО ПРОЖИВАНИЯ.
- Перед домом прекрасный и ухоженный двор, посажены декоративные деревья и цветы, весь двор уложен плитами и газоном, во дворе бассейн.
- Все документы в порядке, на дом и на участок имеется Купчая.
• Комиссия Агентства для Покупателей 1%
- ViP elan et
- Elanı irəli çək
Sabuncu r-n., Layiw baglar qes.Sibriz terefde, Aypara adasi ile yzbeyz, 300 m esas yoldan 12 sotun ustunde, 2 mertebeli, 2 s/g., sahesi 150 kv.m., 5 otagli teze temirden cixmiw bag evi satilir. Suyu, gazi, iwigi,