Yeni tikili Satılır , Yasamal r., İnşaatçılar m., 4 otaq, 198 m²
Elan kodu: 224042
Kateqoriya Yeni tikili
Satılır
Şəhər Bakı
Yasamal r. İnşaatçılar m.
Otaq Sayı 4
Mərtəbə 12
Mərtəbə sayı 17
Sahə 198 m²
Ünvan Yasamal Parkının yanında
Qiymət 465 000 Azn
2348 Azn/m²
YASAMAL PARKINA ƏLA PANORAMALI - KUPÇALI MƏNZİL SATILIR !!
QAZ+ ÇIXARIŞ (KUPÇA) !!
Yasamal Parkının yanında
Yeni tikili bina
4 otaqlı mənzil — 198 kv.m (kupçada 156 kv.m)
17 mərtəbəli binanın 12-ci mərtəbəsi
Mənzil ŞƏXSI YAŞAYIŞ ÜÇÜN keyfiyyətlə TƏMIR OLUNUB:
— Palıd parket
— Daxili qapılar və mətbəx mebeli şabalıd ağacından hazırlanıb
— 3 geniş eyvan
— Əşyalı satılır
Binada 2 lift mövcuddur
Qaz, su, işıq daimidir
Sənəd: Çıxarış (Kupça)
Xidmət haqqı: 1% (Alıcı tərəfindən)
____________________________
ПАНОРАМНЫЙ ВИД НА ЯСАМАЛЬСКИЙ ПАРК !!
ПОЛНОСТЬЮ ЗАСЕЛЁННАЯ НОВОСТРОЙКА !! ГАЗ и КУПЧАЯ !!
Просторная 4х комнатная квартира.
Рядом с Ясамальским парком
Общая плошадь 198 кв.м (по купчей 156 кв.м)
Этаж 17/12
РЕМОНТ был сделан ДЛЯ ЛИЧНОГО ПРОЖИВАНИЯ с использованием качественных материалов:
— дубовый паркет
— межкомнатные двери и кухонная мебель из каштанового дерева
— 3 балкона
— Продаётся с обстановкой
В здании 2 лифта
Газ, вода и свет постоянно
Система Комби.
Документ: Купчая
Услуги агентства — 1% (с Покупателя)
- ViP elan et
- Elanı irəli çək
Binəqədi rayonu Dərnəgül metrosu yaxınlığında West Town yaşayış komleksində, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 4cü mərtəbəsində sahəsi 95kv olan 3 otaq qanuni tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır.
56000 Azn Əhmədli qəs. Baku Medical Plaza yanı VİP Binada 2 otağa düzəlmə Əşyalı Mənzil satılır. Sənəd= Kupça. 17 Mərtəbənin 15 ci mərtəbəsi. Sahə= 62 kv. Binada 2 Sürətli lift həmçinin 2 Mərtəbə Yeraltı Parking mövcuddur.
175000 Azn TECILI.!