Yeni tikili Satılır , Yasamal r., Elmlər Akademiyası m., 3 otaq, 160 m²
Elan kodu: 220300
Kateqoriya Yeni tikili
Satılır
Şəhər Bakı
Yasamal r. Elmlər Akademiyası m.
Otaq Sayı 3
Mərtəbə 10
Mərtəbə sayı 17
Sahə 160 m²
Ünvan İSMAYİL QUTQAŞINLI küçəsində
Qiymət 375 000 Azn
2343 Azn/m²
ELMLƏR AKADEMİYASI metrosu yaxınlığında, İSMAYİL QUTQAŞINLI küçəsində !
QAZLI, ÇIXARIŞLI VƏ TAM YAŞAYIŞLI YENİ TİKİLİ BİNADA
3 otaqlı, ümumi sahəsi 160 kv.m. olan TƏMİRLİ mənzil satılır.
Yeni tikili 17 mərtəbəli tam yaşayışlı binanın 10-cu mərtəbəsi.
"KOMBİ" İSTİLİK SİSTEMİ, QAZ, KUPÇA və FASİLƏSİZ SU TƏCHİZATI İLƏ TƏMİN OLUNUB.
Binanın 24 saat mühafizə olunan həyəti, mərmər ortuklü blok , 2 sürətli lifti, inkişaf etmiş infrastruktura. Bina bütün infrastrukturlara yaxın çox əlverişli bir ərazidə yerləşir.Ətrafında orta məktəb, avtobus dayanacağı, uşaq bağçası, bank filialı və s. yerləşir. Xidmət haqqı 1% (Alıcıdan)
___________________________
В РАЙОНЕ МЕТРО ЭЛЬМЛЯР АКАДЕМИЯСЫ ПРОДАЁТСЯ 3-х КОМНАТНАЯ НОВОСТРОЙКА С КУПЧЕЙ И ГАЗОМ.
По ул. И. Гутгашинлы, В ПОЛНОСТЬЮ ЖИЛОЙ НОВОСТРОЙКЕ. Предлагается к продаже 3х комнатная квартира с общей площадью в 160 кв.м. 10 этаж 17 этажного здания. Пол паркет.
Круглосуточное водоснабжение. Скоростные лифты, подземный гараж, 24 часа охраняемой территории. Респектабельные соседи. Элитный контингент.
ПРЕСТИЖНЫЙ И ЭКОЛОГИЧЕСКИ - БЛАГОПРИЯТНЫЙ РАЙОН ДЛЯ ПРОЖИВАНИЯ.
Комиссия для Покупателей 1%
- ViP elan et
- Elanı irəli çək
PRESTİJLİ MƏNZİL. TƏCİLİ SATILIR.!
Nərimanov rayonu, Nərimanov metrostansiyasının yaxınlığı, Şəhərin mərkəzində rahatlıq və estetik zövqə sahib, Müasir və Premium yaşayış komplekslərindən biri olan CİTY GARDEN yaşayış
278000 Azn XƏTAI r-n,
HƏZİ ASLANOV metrostansiyası yaxınlığında,
"Gənclik" parkının yanında. Yasayiş kompleksində