Yeni tikili Satılır , Səbail r., Bayıl q., 2 otaq, 56 m²
Elan kodu: 177777
Kateqoriya Yeni tikili
Satılır
Şəhər Bakı
Səbail r. Bayıl q.
Otaq Sayı 2
Mərtəbə 12
Mərtəbə sayı 16
Sahə 56 m²
Ünvan Qurban Abbasov küçəsi
Qiymət 275 000 Azn
4910 Azn/m²
QAZLI, KUPÇALI.. YENİ TƏMİRLİ MƏNZİL !
Səbail rayonu, Bayil qəsəbəsi, "DÜNYAGÖZ" klinikası yanında yaşayış kompleksində 2 otaqlı ( 1 otaqlıdan 2 otağa düzəlmə) YENİ TƏMİRLİ – YAŞAYIŞ OLMAYAN mənzil satılır.
Ümumi sahəsi 55.5 kv.m.
16 mərtəbəli binanın 12-ci mərtəbəsi.
Yüksək keyfiyyətli materiallardan istifadə olunmuşdur təmir zamanı.
TƏMİRDƏN SONRA YAŞAYIŞ OLMAYIB.
İşıqlı və Xoş auralı mənzildir.
İstilik sistemi KOMBİ
Geniş həyət. Yeraltı və yerüstü parkingi. Səssiz sürətli KONE liftləri.
Sənədi: Çıxarış (Kupça).Xidmət haqqı 1%
--
В Сабаильском районе, в нескольких сотнях метров от Приморского бульвара и морского побережья. На БАИЛОВО около клиники "DÜNYAGÖZ"
ЖИЛОЙ КОМПЛЕКС С ГАЗОМ И КУПЧЕЙ.
На продаже 2х комнатная квартира (перепланиовка в 2х).
Общая площадь 55, 5 кв.м. 16/12 этаж.
Произведён ВЫСОКОКАЧЕСТВЕННЫЙНОВЫЙ СУПЕР РЕМОНТ на высшем уровне с применением только дорогих и качественных материалов. ПОСЛЕ РЕМОНТА ПРОЖИВАНИЯ НЕ БЫЛО. Система отопления комби.
Закрытая территория. Камеры наблюдения, охранная служба. Подземный паркинг. Места для парковки и временной стоянки автомашин. Детская игровая площадка, зона отдыха, фонтан. 2 скоростных лифта КОНЕ.
Документ: Купчая.
Услуги фирмы для Покупателей 1%
- ViP elan et
- Elanı irəli çək
XAHİS OLUNUR YAZILANI DİQQƏTLƏ OXUYUN.Həsən bəy Zərdabi .Zərdabi residens.bina 4 .mərtebe 4.bina 24 mərtəbəli.kvadrat 74.qanuni 2 otaq.ful təmir .əşyalı satışdadır.evdə bir kondisioner 1 televizor soyuducu hamısı
250000 Azn Binəqədi rayonu Dərnəgül metrosu yaxınlığında West Town yaşayış komleksində, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 4cü mərtəbəsində sahəsi 95kv olan 3 otaq qanuni tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır.
56000 Azn Dənizə 100 m məsafədə, 87kv İşin 70-75 % görülüb. Real alıcıya endirimde olar.
80000 Azn - Təcili Satılır. -225.000 AzN
- Yeni Yasamalda 3 otaqlı yeni təmirli mənzil
- Ünvan.- Bakı şəhəri , Yeni Yasamal qəs, Dadaş Bünyadzadə küçəsi 9, Tamstore və Rahat marketin yaxınlığında
- Lahiyə.- Yeni tikili
-
225000 Azn Daşinmaz əmlak Map MMC məxsus yeni tikili 12 mərtəbəli binanın 11cü mərtəbəsində yerləşir Əmlakın 123 kv.m dir Su Qaz İşıq Hamisi qaydasindadir Padmayak evdir Ecemi metrosuna yerlesir geniş işiqli otaqlar sakit ve rahat
283000 Azn ELMLƏRDƏ PRESTİJLİ PANORAMALI MƏNZİL SATIŞDA
Yasamal rayonu, Elmlər Akademiyası metrosunun yaxınlığı, ABB bankın üstü
14 mərtəbəli binanın 12-ci mərtəbəsi
Sahə: 150 kv
3 otaqdan 2 otağa düzəlmə
Çıxarış
410000 Azn Yeni və yaşanmamış mənzil. Səbayıl r.n. Bibiheybətə və Bayıla gedən yolun üstü. Sahil və İçəri Şəhər metrosuna Avtobusla 10 dəq məsafə. 17 mərtəbəli binanın 3-cü mərtəbəsi. 3 otaq, 120 kv.m. 2 lifti var. Dənizə yaxın.
262000 Azn TECILI.!
Ehmedli m/st yaxinliqinda Movida Plazanin yaninda yerlesen YENI TIKILI 16 mertebeli binanin 16-ci mertebesinde MANSARD tipli 1-den 2-e DUZELME 2 otaqli menzil satilir menzil tam olaraq ESYALI satilir temirinde
127000 Azn Nərimanov rayonu, Ə.Əlizadə küçəsində (keçmiş Çapayev), Şərq bazarının arxasında yerləşən
Qazlı və kupçalı mənzil (binada kupça var)
14 mərtəbəli yeni tikili binanın 3-cü mərtəbəsində
2 otaqlı (1 otaqdan 2 otağa
229000 Azn ÇOOOOOOX TƏCİLİ QAZLI YAŞAYIŞLI TAMTƏMİRLİ MASAZIR DAİRƏSİNDƏN YUXARIDA . DÜŞMƏ QİYMƏTƏ SATILIR Masazır dairəsindən yuxarıda yeni tikili binada təcili tamtəmirli mənzil satılır 2 otağa peredelka mənzil hamam sanitar