ev temiri

Torpaq Satılır , Abşeron r., Saray q., 77 sot

Elan kodu: 185005

Kateqoriya Torpaq
Satılır

Şəhər Bakı

Abşeron r. Saray q.

Sahə 77 Sot

Ünvan Saray qəsəbəsi

Qiymət 690 000 Azn
8961 Azn/m²

- Satış: Torpaq sahəsi
- Ünvan: Abşeron rayonu, Saray qəsəbəsi, yeni yolun üstündə yerləşir.
- Sahəsi: 77 sot
- Sənədi: Çıxarış
- Təsvir: 2 hissəyə bölüb satmaq mümkündür. Şirkət haqqı 1% (alıcıdan).

-- --

- Продажа: Земельный участок
- Адрес: Апшеронский район, поселок Сарай, находится на новой дороге.
- Площадь: 77 соток
- Документ: Купчая
- Описание: Возможна продажа разделив пополам. Услуги фирмы 1% (от покупателя).

Cavid (Bütün Elanları)
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 16.10.2024

Torpaq Satılır , Abşeron r., Saray q., 77 sot
  • ViP elan et
  • Elanı irəli çək
  • Düzəliş et
  • Sil

Abşeron r., Masazır q.

Masazırda 1-ci ARAZDAN YUXARIDA QARABAĞ KÜCƏSİNDƏ 6 sot torpaq sahəsi satılır HissəLi satlšda mövcuddur Tam yašaylš sahəsidi ərazidə bütün kommunal xətlər var

90000 Azn
Sabunçu r., Maştağa q.

Sabunçu rayonu Maştağa qəsəbəsi Albalı deyilən ərazidə, Psixatiriya mərkəzinə yaxın. Əsas yoldan 800 metr məsafədə 4 sot torpaq sahəsi satılır. Sənəd :Kupça Qiymət:52000 AZN Elanın nömrəsi: M_00110

48000 Azn
Abşeron r., Hökməli q.

Kupçası var Asfalt küçədə yerləşir Əlavə olaraq 5 sot dərəsi var Maşın və evlədə barter olunur

75000 Azn
Abşeron r., Görədil q.

Yeni seabreze yolunda omar atçılığın kənarnda Yolun üst üzündə 1hektar Alt üzündə isə 85 sot torpaq satilir Real alici ile danisiq olacaq

3850 Azn
Abşeron r., Ceyranbatan q.

Abşeron rayonu, Ceyranbatan qəsəbəsi, Seymur Quliyev küçəsində 3.5 sot torpaq sahəsi satılır. Qaz, İşıq, su, kanalizasiya xətti var. Torpaq sahəsində meyvə ağacları da var. Sotu 13000 azn, çixarişi var. Yaxinliqda,

45500 Azn
Sabunçu r., Nardaran q.

Sabunçu rayonu, Nardaran qəsəbəsi, Ləhic bağları 9-cu dalanda, 14 sot torpaq sahəsi satılır. Sənəd: kupça (12 sotun var) Ümumi Qiyməti: 150.000 azn

150000 Azn
Suraxanı r.

İstehsalat və anbar üçün əlverişli zonada yerləşən torpaq sahəsi satılır! Suraxanı rayonu, Beton yolunda yaşayış sahəsindən tam uzaq ərazidə (istehsalata və anbar üçün yararlı) 57 sot torpaq sahəsi satılır! Torpaq