ev temiri

Yeni tikili Satılır , Abşeron r., Saray q., 2 otaq, 90 m²

Elan kodu: 221784

Kateqoriya Yeni tikili
Satılır

Şəhər Bakı

Abşeron r. Saray q.

Otaq Sayı 2

Mərtəbə 14

Mərtəbə sayı 14

Sahə 90 m²

Ünvan Saray mtk

Qiymət 34 000 Azn
377 Azn/m²

HAZIR İPOTEKADA OLAN MƏNZİL SATILIR:
Abşeron rayonu Saray qəsəbəsində yerləşən yeni tikili 14 mərtəbəli binanın 14-cü mərtəbəsində ümumi sahəsi 91 kv olan, qanuni 2 otaq tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır. İstilik sistemi kombidir. Mənzildə təmirdən sonra yaşayış olmayıb. Sənəd ÇIXARIŞDI (KUPÇA) İnfrastruktur cəhətdən çox əlverişli yerdə yerləşir. Ətrafında iaşə obyektlər, supermarket, avtobus dayanacağı, məktəb, uşaq baxçası yerləşir. Mənzil satmaq öhdəliyində olan kirayə mənzil lahiyəsidir və illik faiz dərəcəsi 4%-dir. Bəzi Əşyalar qalacaq
İlkin ödəniş – 34000 Azn
Kredit Müddəti – 22 il 7ay
Aylıq ödəniş: 648 Azn
Şərtlər :
1.Yalnız rəsmi gəliri olan şəxslər müraciət edə bilər
2. Kredit tarixcəsi müsbət olmalıdır.
3. Kredit yaşı max. 70 yaşa"dək
4.Müraciət yaşı min. 59 yaşa"dək

OFİSİN XİDMƏT HAQQ 1500

Vəfa xanım (Bütün Elanları)
0102344XXXnömrəni göstər

Tarix: 03.04.2026

Yeni tikili Satılır , Abşeron r., Saray q., 2 otaq, 90 m²
  • ViP elan et
  • Elanı irəli çək
  • Düzəliş et
  • Sil

Binəqədi r., Dərnəgül m.

Binəqədi rayonu Dərnəgül metrosu yaxınlığında West Town yaşayış kompleksində, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 3 cü imərtəbəsində sahəsi 64 kv olan 2 otaq stdio tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır.

40000 Azn
Abşeron r., Masazır q.

ŞOK.ŞOK.ŞOK.Masazır qəsəbəsində, duz gölünə panoramalı Park Masazır (Viktoriya) yaşayış kompleksində mənzil satılır.15 mərtəbəli binanın 3-cü mərtəbəsində yerləşən mənzilin ümumi sahəsi 124 kv.m-dir. 3 otaqlıdır, yeni