ev temiri

Satılır , Xırdalan, Qəsəbəsində həyət evi satılır, 3 otaq, 195 m²

Elan kodu: 223655

Kateqoriya Villalar, Bağ evləri
Satılır

Şəhər Xırdalan

Otaq Sayı 3

Sahə 195 m²

Ünvan Mərdəkan

Qiymət 290 000 Azn
1487 Azn/m²

Mərdəkan–Qala yolu, Bravonun arxasından gedən yolda yerləşən yolkənarı bağ evi satışdadır. 4.8 sot torpaq sahəsində inşa olunmuş evin ümumi sahəsi 195 kv.m-dir. Ev 3 yataq otağı, 1 geniş zal, 1 mətbəx və 2 hamam-sanitar qovşağından ibarətdir. Evdə isti döşəmə sistemi quraşdırılıb. Qaz, su və işıq daimidir. Tikinti zamanı yüksək keyfiyyətli materiallardan istifadə olunub. Həyətdə yüksək keyfiyyətli hovuz, manqalxana və əlavə ayrıca sanitar qovşağı mövcuddur. Həyət səliqəli və zövqlə dizayn olunub, dekorativ ağaclarla yaşıllaşdırılıb.

İlahə Xanım (Bütün Elanları)
0706517XXXnömrəni göstər

Tarix: 07.05.2026

  • Sil

Xırdalan, Sumqait yoluna yaxin

Xırdalanada Nizami kucesdə 3.5 sotun icerisinde 7 das kursulu 2 mərtəbe 4 otaq kuxna 2 h/t super təmirli qaz su işiq daimidir sənət tam mulkuyet kupca qiymət 155000 azn

155000 Azn

ustalar ev tikintisi kiraye evler dasinmaz emlak ucuz kiraye evler tap az kiraye evler kiraye ev elanlari yasamalda kiraye evler kiraye evler nerimanovda