ev temiri

Satılır , Nəsimi r., Sahil m., 20 otaq, 2000 m²

Elan kodu: 184446

Kateqoriya Obyektlər, Ofislər
Satılır

Şəhər Bakı

Nəsimi r. Sahil m.

Otaq Sayı 20

Sahə 2000 m²

Ünvan Mirzə İbrahimov

Qiymət 9 000 000 Azn
4500 Azn/m²

SATILIR!!
Səbail r-nu, şəhərin mərkəzi küçələrindən biri
Sahəsi 2000 kv
7 mərtəbəli yenitikili
Sənədləri qeyri yaşayış kupça ( tam paket)
Otaq sayı 60+
Təmirsiz ( müştərinin istəyinə uyğun təmir etmək mümkündür)
Obyekt otel, ofis, iş mərkəzi. klinika və s. kimi yararlıdır.
Qarşısında 10 maşınlıq parking
Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlayın

Tofiq (Bütün Elanları)
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 15.11.2024

Satılır , Nəsimi r., Sahil m., 20 otaq, 2000 m²
  • ViP elan et
  • Elanı irəli çək
  • Düzəliş et
  • Sil

Nəsimi r., Memar Əcəmi m.

Şəxsi əmalkımdı kafe kimi fəaliyyət göstərir. Real alıcıya endirim edəcəm. bütün əşya qarışıq verəcəm. Yaxşı yerdə mənzillə barter edirem.

205000 Azn
Binəqədi r., Avtovağzal m.

QİYMƏT ENDİ.TƏCİLİ SATILIR. REAL ALICIYA YENƏ ENDİRİM OLUNACAQ. Obyekt Satilir 80 m², Baki şəhəri, Memar Əcəmi m.Nəsimi rayonu, H.Seyidzadə küçəsi 4-cü mikrorayon dairəsi yaxınlığında 5 Mərtəbəli binanın 1-ci

279000 Azn
Yasamal r., İnşaatçılar m.

Yeni Yasamal qəsəbəsində yeni tikili binanın 1 ci mərtəbəsində əhalinin çox yaşayış olan massivində fəaliyyət göstərən( uzun müddətdir kirayədədir)əla təmirli ğözəllik salonu çox çox təcili olaraq bütün əşyalarla

75000 Azn
Yasamal r., Elmlər Akademiyası m.

Pod Obyekt SATILIR! Zərdabi prospektində Ümumi sahəsi 31 kv.m, Sənəd -ÇIXARIŞ. 2 pəncərəsi var prospektə baxan. Obyektin yerləşdiyi ərazi geniş infrastruktura malikdir. Obyekt yolun kənarında yerləşir

130000 Azn
Nərimanov r., Gənclik m.

PREMİUM KOMMERSİYA OBYEKTİ | SATIŞ Nəsimi rayonu Həsən Əliyev küçəsi və Səməd Vurğun küçəsi yaxınlığı Yeni tikili binanın altı – yüksək biznes axını olan zona _ Ümumi məlumat: • 1-ci mərtəbə: 400 m² • 2-ci