ev temiri

Köhnə tikili Satılır , Nizami r., Qara Qarayev m., 1 otaq, 23 m²

Elan kodu: 219641

Kateqoriya Köhnə tikili
Satılır

Şəhər Bakı

Nizami r. 8-ci kilometr q. Qara Qarayev m.

Otaq Sayı 1

Mərtəbə 2

Mərtəbə sayı 5

Sahə 23 m²

Ünvan Q.Qarayev

Qiymət 58 000 Azn
2521 Azn/m²

Təcili Q.Qarayevdə sərfəli qiymətə:Nizami rayonu, Rizvan Teymurov küçəsində, Leninqrad layihə, 5 mərtəbəli binaın 2-ci mərtəbəsində, sahəsi 23 kv/m olan, 1 otaq, orta təmirli mənzil satılır.Bina çox əlverişli məkanda, Qarayev metrosuna yaxın, bütün növ iaşə abyektləri və infrastruktura da mövcuddur.Mənzildə qaz, su, işıq və internet daimidir.Sənəd Çıxarış(KUPÇA).Mənzili asanlıqla 350-400 Azn kirayə də verə bilərsiniz.Mənzilin əşyaları ilə birlikdə nəğd satış qiyməti 58000 AZN.Ofis xidmət haqqı 1000 AZN.

Rusif (Bütün Elanları)
0102656XXXnömrəni göstər

Tarix: 21.02.2026

  • Sil

Sabunçu r., Bakixanov q.

Sabuncu r-n., Bakixanov qes., M.Amirov kuc., 5/1 mertebesinde, orta blok, Leningrad layiheli, sahesi 85 kv.m. ela temirli istilik sistemi kombi 3 duzelme 4 otaga menzil satilir. Geniw yawil heyeti, parkovkasi var. Butun

215000 Azn
Yasamal r., Elmlər Akademiyası m.

Vasitəçilər qətiyyən və heç bir halda zəng etməsin! Mənzil sahibi tərəfindən satılır. Elmlər Akademiyası metrosuna yaxın Hüseyn Cavid prospekti ilə Bəsti Bağırova küçəsinin kəsişməsində Zərifə Əliyeva adına

126000 Azn
Suraxanı r., Yeni Günəşli q.

YENİ GÜNƏŞLİDƏ TƏMİRSİZ QANUNİ 3 OTAQLI KUPÇALI MƏNZİL SATILIR Bakı şəhəri Suraxanı rayonu Yeni Günəşli qəsəbəsi D massivində yerləşən LENİNQRAD layihəli köhnə tikili binada mənzil satışa təqdim olunur. 9 mərtəbəli

130000 Azn
Binəqədi r., Avtovağzal m.