ev temiri

Yeni tikili Satılır , Xətai r., Əhmədli m., 4 otaq, 69 m²

Elan kodu: 198114

Kateqoriya Yeni tikili
Satılır

Şəhər Bakı

Xətai r. Əhmədli q. Əhmədli m.

Otaq Sayı 4

Mərtəbə 10

Mərtəbə sayı 17

Sahə 69 m²

Ünvan Xətai r., Nəsirəddin Tusi küçəsi

Qiymət 185 000 Azn
2681 Azn/m²

İDEAL TƏKLİF !!
Bakı ş., Xətai r., Nəsirəddin Tusi küçəsində., Fəridə Şadlıq Sarayının yaxınlığı., 62 nömrəli avtobusun son dayanacağı., Yeni Tikili 17 mərtəbəli binanın 10-cu mərtəbəsində ümumi sahəsi 69 kv/m olan , 4 otaqlı ( 2 otaqdan 4 otağa ) düzəlmə TAM ƏŞYALI mənzil satılır. Sənədi ÇIXARIŞ ( KUPÇA). İstilik sistemi kombidir. Komunallar qaz, su , işıq daimidir. Mənzil infrastruktur cəhətdən əlverişli ərazidə yerləşir. Ətrafında uşaq bağçası, məktəb, supermarketlər və yaşam üçün zəruri olan digər bütünnöv iaşə obyektləri mövcuddur.
Qeyd: Əlavə məlumat almaq və mənzilə baxış keçirtmək üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz. Şirkət komissiyası 1 % Təşkil edir .

Günər Bəy (Bütün Elanları)
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 13.03.2025

Yeni tikili Satılır , Xətai r., Əhmədli m., 4 otaq, 69 m²
  • ViP elan et
  • Elanı irəli çək
  • Düzəliş et
  • Sil

Sabunçu r., Bakixanov q.

Sabuncu r-n., Bakixanov qes., Terras Park MTK-da, 12/5 mertebesinde, sahesi 102 kv.m., ela temirli, istilik sistemi kombi (isti pol) butun ewyasi ile 2 duzelme 3 otaga menzil satilir. Senedi Cixariw. Butun infrastruktur

263000 Azn
Binəqədi r., 9-cu mikrorayon q.

KUPÇALI. ƏLA TƏKLİF.! Binəqədi rayonu, Biləcəri qəsəbəsi, Xurşidbanu Natavan küçəsində yerləşən orta təmirli mənzil satılır. Mənzil köhnə tikili 9 mərtəbəli binanın 9-cu mərtəbəsində yerləşir, ümumi sahəsi 75 kv.m

150000 Azn
Yasamal r., Nizami m.

Yasamal rayon Fuad Ibrahimbəyov küçəsində 18 mərtəbəli binanın 13-cü mərtəbəsində ümumi sahəsi 129 kvm olan qanuni 3 otaqlı mənzil satışa çıxarılmışdır. Əşyasız. 3 geniş balkon.(mərkəzi parka və şhərə baxır) Həyət və