ev temiri

Köhnə tikili Satılır , Nizami r., Neftçilər m., 1 otaq, 31 m²

Elan kodu: 221921

Kateqoriya Köhnə tikili
Satılır

Şəhər Bakı

Nizami r. 8-ci kilometr q. Neftçilər m.

Otaq Sayı 1

Mərtəbə 1

Mərtəbə sayı 5

Sahə 31 m²

Ünvan Neftçilər metrosu,C.Naxçıvanski69

Qiymət 105 000 Azn
3387 Azn/m²

Neftçilər metrosu yaxınlığında, İcra hakimiyyətinin arxasında yerləşən 5 mərtəbəli binanın 1-ci mərtəbəsində mənzil satılır.

Mənzil əla təmirlidir, yaşayış üçün tam hazır vəziyyətdədir.
Evdə bəzi əşyalar qalır:
• Soyuducu
• Paltaryuyan maşın
• Kondisioner
• Mətbəx mebeli

Rahat və sakit ərazidə yerləşir, ətrafında bütün zəruri infrastruktur mövcuddur (məktəb, market, dayanacaq və s.).

Əlavə məlumat üçün əlaqə saxlayın.

Sahib Abbasov
0706495XXXnömrəni göstər

Tarix: 04.04.2026

  • Sil

Binəqədi r., 9-cu mikrorayon q.

• KUPÇALI + İPOTEKAYA YARARLI 3 OTAQ ! 9 MKRN, Həmzə Babaşov küçəsi - 3 otaq, 75 kv.m, mərtəbə 10/7 - 2 otaqdan 3 otağa ideal düzəlmə - BÜTÜN OTAQLARDA PƏNCƏRƏ VAR. - Yelçəkən (Skvaznoy) - TƏMİRDƏN SONRA YAŞAYIŞ

187000 Azn
Binəqədi r., Avtovağzal m.

K438. Biləcəri şans şadlıq sarayının 514 casdın yanı 300 nömrəli məktəbi yanında 2 otaq ev təcli satlır qiymətdə razılaşmaq olar isdənlən vaxt baxmaq olar ciraq əmlak kanalına abunə olun bütün vidyalar sizə catsın əgər

108000 Azn
Binəqədi r.

Binəqədi raonu 8 ci mkrn da "Oazis (indiki Bravo)" ilə "Tennis Akademiyası" yaxınlığında 4 otaqdan 3 otağa düzəldilmə mənzil satılır! Orta təmirli! Lahiyə: Leninqrad. Ümumi sahəsi: 90 kv.m.

260000 Azn
Sabunçu r., Bakixanov q.

Sabuncu r-n., Bakixanov qes. 107 nomreli mektebin yaxinliginda, 3/2 mertebesinde stalin layiheli, sahesi 107 kv.m. ela temirli 4 otagli menzil satilir. Geniw heyeti, parkovkasi var, merkez yolun ustundedi. Sened-Cixariw