ev temiri

Köhnə tikili Satılır , Xətai r., Əhmədli m., 3 otaq, 134 m²

Elan kodu: 221543

Kateqoriya Köhnə tikili
Satılır

Şəhər Bakı

Xətai r. Əhmədli m.

Otaq Sayı 3

Mərtəbə 8

Mərtəbə sayı 13

Sahə 134 m²

Ünvan Neapol dairəsinin yanı

Qiymət 280 000 Azn
2089 Azn/m²

MÖHTƏŞƏM TƏMİR !! İDEAL QİYMƏT !!
Bakı ş., Xətai r., Neapol dairəsinin yaxınlığında 13 mərtəbəli yeni tikili binanın 8-ci mərtəbəsində yerləşən, Müasir təmirli, ümumi sahəsi 134 kv olan, QANUNİ 3 otaqlı mənzil təcili satılır. Mənzilin çıxarışı (KUPÇA) var. İPOTEKAYA YARARLIDIR. Orta mənzildir. Yelçəkəndir. İstilik sistemi kombidir. Qaz, su , işıq daimidir. Mənzil yeni təmir olunub. Təmirdən sonra yaşayış olmayıb. Mətbəx mebeli quraşdırılıb. 2 böyük eyvanı var. Bütün otaqlardan eyvana çıxış var. 2 hamam otağı mövcuddur. Böyük yataq otağının özünü ayrıca hamam otağı var. Bina infrastruktur cəhətdən əlverişli ərazidə yerləşir. Ətrafında uşaq bağçası, məktəb, supermarket və yaşam üçün zəruri olan digər bütün növ iaşə obyektlər mövcuddur.
Əlavə məlumat və mənzilə baxış keçirmək üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz. Şirkət komissiyası 1 % təşkil edir.

Roya xanım (Bütün Elanları)
0772200XXXnömrəni göstər

Tarix: 11.05.2026

Köhnə tikili Satılır , Xətai r., Əhmədli m., 3 otaq, 134 m²
  • ViP elan et
  • Elanı irəli çək
  • Düzəliş et
  • Sil

Nizami r., Neftçilər m.

Neftçilər metrosu yaxınlığında, Xruşşov layihəli binada qanuni 3 otaqlı mənzil satılır Neftçilər metrosunun yanında, cəmi 3 dəqiqəlik məsafədə yerləşən, təmirli və tam əşyalı 3 otaqlı mənzil satışa təklif olunur.

180000 Azn
Sabunçu r., Maştağa q.

Sabunçu rayonu, Maştağa qəsəbəsi, 4 yolda 2 mərtəbəli binanın 2-ci mərtəbəsi satılır. Ev tam təmirli, 3 otaqdan ibarətdir. Ümumi tikili sahəsi 80 kv.m olan ev dəhliz, 1 qonaq otağı, mətbəx, 2 yataq otağı və sanuzeldən