Köhnə tikili Satılır , Yasamal r., Nizami m., 3 otaq, 115 m²
Elan kodu: 173750
Kateqoriya Köhnə tikili
Satılır
Şəhər Bakı
Yasamal r. Nizami m.
Otaq Sayı 3
Mərtəbə 6
Mərtəbə sayı 18
Sahə 115 m²
Ünvan Nizami metrosu
Qiymət 300 000 Azn
2608 Azn/m²
NİZAMİ m/st üzbə-üz, NİZAMİ Mall,
ticarət mərkəzi üsündə yerləşən.
Elit kompleksində.
Qaz var. Sənəd KUPÇA (ÇIXARIŞDIR).
2 otağdan 3 otaqa düzəldilmiş TƏMIRLI mənzil satılır.
Ümumi sahə 115 kv.m , 18/6-ci mərtəbəsindədır.
İstilik Sistemi Kombidir.
--
В самом центре города, напротив МЕТРО НИЗАМИ
над торговым центром "NİZAMİ MALL".
ЭЛИТНЫЙ КОМПЛЕКС, ГАЗ И КУПЧАЯ.
Продается квартира c перепланировкой из 2- х в 3- х комнатную.
Общая площадь составляет 115 кв.м,
6 этаж 18 этажного здания.
- ViP elan et
- Elanı irəli çək
Sabuncu r-n., Bakixanov qes. Wahrizad uwag baxcasinin yaxinliginda 3/3 mertebesinde, sahesi 48 kv.m., alman layiheli, orta temirli 2 otagli menzil satilir. Butun infrastruktur etrafinda. Ofis komissiyasi 1 % tewkil edir
120000 Azn Sabuncu r-n., Bakixanov qes., Mocuze markete yaxin, 4/3 mertebesinde, xruwеv layiheli, sahesi 34 kv.m., yaxiw temirli, seligeli 1 otagli menzil satilir. Butun infrastruktur etrafinda. Ofis komissiyasi 1 % tewkil edir.
105500 Azn KUPÇALI. İPOTEKAYA YARARLI. TƏCİLİ SATILIR.! Bakı şəhəri Xətai rayonu. General Şıxlınski küç. Neapol Dairəsinə yaxın, Kiyev layihəli, köhnə tikili, 9 mərtəbəli binanın (yaşayışın) 1-ci mərtəbəsində yerləşən, yeni təmir
155555 Azn Sabunçu rayonu, Maştağa qəsəbəsi, 4 yolda 2 mərtəbəli binanın 2-ci mərtəbəsi satılır.
Ev tam təmirli, 3 otaqdan ibarətdir.
Ümumi tikili sahəsi 80 kv.m olan ev dəhliz, 1 qonaq otağı, mətbəx, 2 yataq otağı və sanuzeldən
75000 Azn Sabuncu r-n., Bakixanov qes., Vergiler Idaresinin 9/8 mertebesinde, sahesi 72 kv.m. kiyev layiheli, ela temirli, istilik sistemi kombi 3 otagli menzil satilir. Butun infrastruktur etrafinda. Real muwteriye cuzi endirim