ev temiri

Həyət evləri Satılır , Xırdalan, Mohtesem fursetli ev Xirdalanda, 3 otaq, 80 m²

Elan kodu: 186938

Kateqoriya Həyət evləri
Satılır

Şəhər Xırdalan

Otaq Sayı 3

Sahə 80 m²

Ünvan Xirdalan ş,AAAF park

Qiymət 59 000 Azn
737 Azn/m²

Xırdalan, AAAF Park yaxınlığında MÜKƏMMƏL fürsət!

2 mərtəbəli, 3 otaqlı rahat ev satılır!

Bələdiyyə sənədi mövcuddur

Yarım sot torpaq sahəsində inşa olunub

80 kvadrat metr sahəsi var, geniş və rahat

Ev təmirə hazırdır, istədiyiniz kimi düzəldə bilərsiniz! İçində həm yaşamaq üçün, həm də sərmayə qoymaq üçün əla seçimdir.

Cəmi 59 min AZN – əldən qaçırılmayacaq fürsət!

Əlaqə saxlayın, yeni evinizə qovuşun!

Memmedova Firengiz (Bütün Elanları)
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 05.11.2024

  • Sil

Xırdalan, 2 otaqlı satılır Xırdalanda

Xırdalanda 2 otaqlı super təmirli həyət evi satılır sənədi Bələdiyyə mmc Evimiz quru Ərazidə İnşa Olunub 515 nömrəli Maşuruta yaxındır

50000 Azn
Xırdalan, Mansutu dayanacaqında

Xırdalanda 119 nomreli masutun kanesinde 50 kv tikilmis 2 otaq zalstya temirli ve əşyali satılır qaz su işiq daimdiir sənət bələdiye qiymət 37000 azn

37000 Azn
Xırdalan, Tam təmirli

Xırdalan şəhəri hündür quru ərazisi, yeni təmirli 2 otaq, (1 mətbəx 1 qonaq 1 yataq otağı və 1 sanuzel) həyət evi təcili satılır.5 Saylı Məktəbə dayanacağa ayaq məsafəsində yerləşir.İşıq Qaz Su sayğaclar quraşdırılıb

50000 Azn
Xırdalan, 4 otaq satılır Xırdalan ş

Xırdalan şəhəri 119 yolu 2 mərtəbə 4 otaq super təmir kupca real muşdəri zəng eləsin qiymət razılıgı olacaq

85000 Azn
Xırdalan, İpotekaya yararlı

​Xəyallarınızdakı ev artıq satışda! Həm hündür, həm quru ərazidə, keyfiyyətin ünvanı olan bu evi qaçırmayın! ​ Maşın saxlamaq üçün həyət, 40 kvadratdan Çox teras, rahatlığınız üçün hər şey ​ Mərtəbə: 2 mərtəbəli, 4