ev temiri

Satılır , Xəzər r., Qara Qarayev m., 7 otaq, 560 m²

Elan kodu: 162197

Kateqoriya Villalar, Bağ evləri
Satılır

Şəhər Bakı

Xəzər r. Mərdəkan q. Qara Qarayev m.

Otaq Sayı 7

Sahə 560 m²

Ünvan Mərdəkan qəsəbəsi, 13-cü Mərdəkan küçəsi

Qiymət 1 190 000 Azn
2125 Azn/m²

Mərdəkan qəsəbəsində
Bravo markete yaxın erazide, daimi yaşayış massivində

14 Sotda 2 mərtəbə 560 kv.m 7 otaqlı yeni modern stilinde tikilmiş əla bağ evi sizə təqdim edilir.
Bağ evi 2 geniş zal, 5 yataq otağı (qarderobla təchiz olunub), eyvan, holl, mətbəx, 2 texniki otag ve 5 sanitar qovsagindan ibarətdir.
Monolit tikilidir. Su, qaz, işıq daimidir (24/7). Tam hazır sanitar qovşaqları, otaqlarda asılmış pərdələri və lyüsturları, mebelli mətbəxi, işıqlandırma sistemi, isti döşəməsi (isti pol) var. İstilik sistemi kombidir.
Həyətində dekorativ ve meyve ağacları, yaşıllıq ərazisi, geniş filterli daşma hozuvu, su anbarı, manqalxana, 2 maşınlıq qaraj, pultla idarə olunan darvaza, besedka,yay-qış mətbəxi, muhafize otağı ve 2 sanitar qovsagi var. Bağ 4 mövsüm yaşamaq üçün əlverişlidir.

Bütün sənədləri qaydasındadır, Kupçası (Çıxarışı) var.

Umumi meblegin mueyyen faizine barter mumkundur.

--
В поселке Мардакан
Рядом с Браво маркет

Представляем Вам недавно построенную современную виллу в стиле Модерн с 7 комнатами. 14 сот, 2 этажа, 560 кв.м.
Вилла состоит из 2 просторных залов, большого холла, 5 спален (оборудаваны гардеробами), балкона, кухни, 2 технических и 5 санузлов.
Полностью монолитная постройка. Вода, газ, электричество постоянные (24/7). Полностью отделанный санузел, в комнатах навесные шторы и люстры, оборудованная кухня, система освещения, теплый пол. Система отопления комбинированная.
Во дворе декоративные и фруктовые деревья, зеленая территория, большой бассейн с фильтром, резервуар для воды, мангальная, гараж на 2 машины, ворота с дистанционным управлением, беседка, 2 санузла, летняя кухня, помещение для охраны. Вилла пригодна для проживания на все 4 сезона.