Yeni tikili Satılır , Sumqayıt, mənzil satılır, 2 otaq, 67 m²
Elan kodu: 221871
Kateqoriya Yeni tikili
Satılır
Şəhər Sumqayıt
Otaq Sayı 2
Mərtəbə 13
Mərtəbə sayı 13
Sahə 67 m²
Ünvan Sumqayıt şəhəri
Qiymət 90 000 Azn
1343 Azn/m²
Sumqayıt şəhəri 6cı mikrarayonda mənzil satılır. Dənizə mənzərəsi var, təmirlidir. Yaxınlığında bağça məktəb (27, 37), supermarketlər bütün iaşə obyektləri var, Bulvara heydər parka 5-10 dəqiqə məsafədədi. Qanuni 2 otaqlıdı sahısi 67kv, Mənzil Kristal abşeron MTK 13/13cü mərtəbədə yerləşir, Lift qalxır, Tavan hündürlüyü 3 metr. kombi sistemi, mətbəx mebeli kondisioner, qaz qalır. qaz su işıq daimidi, 24 Mühafizə, yeraltı qaraj hər şey mövcuddu, 2lifti var,
Sənəd – kupça
Qiymət – 90 000
Ofisin xidmət haqqı – 1000AZN
- ViP elan et
- Elanı irəli çək
Sumqayıt şəhər, Baxça Şəhər kompleksi
Yeni tikili 14 mərtəbəli bina 4-cü mərtəbə
57.5kv 2 otaqlı təmirsiz mənzil satılır
Sənəd MÜQAVİLƏ
Kod: E2092
Qeyd: Müştəri tərəfdən ofis zəhmət haqqı 1% təşkil edir
85000 Azn Sumqayıtın girişi , Bağçaşəhərdə yerləşən yeni tikili 12 mərtəbəli binanın 11-cı mərtəbəsində ümumi sahəsi 93 kv olan, 2 otaq qanuni tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır. İstilik sistemi kombidir.
36000 Azn Sumqayıt 10cu mikrarayon. Yeni tikili 14 mərtəbəli binanın 13cü mərtəbəsində sahəsi 66kv olan dənizə panorama 2 otaq mətbəxi studio tipli mənzil satılır. Hamam və sanitar qovşaq ayrıdır. Mənzil şəxsi yaşayış üçün
118000 Azn Salam hazir 4%li ipotekadadi .tam təmirli, kombisi var, ayliq ödəniş 370manat, cox səliqəli kompleksdi.2lifti var, mətbəx mebeli var, 2 otaq ic-icədi, studio mətbəx
27000 Azn HAZIR İPOTEKADA OLAN MƏNZİL SATILIR:Rəsmi iş yeri və VÖEN İ vətəndaşların nızırinə.
Sumqayıt Bağçaşəhərdə yerləşən yeni tikili 14 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsində ümumi sahəsi 95 kv olan, 2 otaq qanuni tam təmirli