Yeni tikili Satılır , Yasamal r., 20 Yanvar m., 3 otaq, 107 m²
Elan kodu: 198214
Kateqoriya Yeni tikili
Satılır
Şəhər Bakı
Yasamal r. 20 Yanvar m.
Otaq Sayı 3
Mərtəbə 4
Mərtəbə sayı 25
Sahə 107 m²
Ünvan Tbilisi pr Grand Hayat y.k
Qiymət 355 000 Azn
3317 Azn/m²
Yasamal rayonu Tbilisi prospekti Grand Hayat premium yaşayış kompleksində yeni tikili 27 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsində ümumi sahəsi 107 m² olan 2 otaqdan 3 otağa düzəlmə mənzil satılır. Sənəd Çıxarışdır ( İpotekaya yararlı). İstilik sistemi kombidir. Kommunal xətlər daimidir. Bina bütün infrastrukturlara yaxın ərazidə yerləşir. Ətrafnda bütün iaşə obyektləri mövcuddur. Binanın 2 mərtəbəli yeraltı parkingi var. Qiymət 355.000 azn.Şirkət komissiyası 1% təşkil edir.
- ViP elan et
- Elanı irəli çək
KUPÇALI. ƏLA TƏKLİF.!
Binəqədi rayonu, Biləcəri qəsəbəsi, Xurşidbanu Natavan küçəsində yerləşən orta təmirli mənzil satılır. Mənzil köhnə tikili 9 mərtəbəli binanın 9-cu mərtəbəsində yerləşir, ümumi sahəsi 75 kv.m
150000 Azn Nərimanov metrosu
HEYDƏR ƏLIYEV mərkəzinnın yaxınlığında.
Elit yaşayış kompleksində.
4otaq lı əla təmirli mənzil satilir.
Ümumi sahəsi 167 kv.m,
17/6-çi mərtəbəsindədir.
Qaz, KOMBİ istilik sistemi. Sənəd
450000 Azn Binəqədi rayonu Dərnəgül metrosu yaxınlığında West Town yaşayış kompleksində, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 4 cü mərtəbəsində sahəsi 107 kv olan 3 otaq tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır. İstilik
51000 Azn Sabuncu r-n., Bakixanov qes., Terras Park MTK-da, 12/5 mertebesinde, sahesi 102 kv.m., ela temirli, istilik sistemi kombi (isti pol) butun ewyasi ile 2 duzelme 3 otaga menzil satilir. Senedi Cixariw. Butun infrastruktur
263000 Azn TAM ƏŞYALI. İPOTEKAYA YARARLI. İDEAL TƏKLİF.!
Xətai rayonu, Gəncə prospekti, Həzi Aslanov metrosunun tam yaxınlığı, Xətai Park yaşayış kompleksi, yeni tikili 20 mərtəbəli binanın 5-ci mərtəbəsində, ümumi sahəsi 76 kvm