Yeni tikili Satılır , Yasamal r., 20 Yanvar m., 2 otaq, 48 m²
Elan kodu: 195567
Kateqoriya Yeni tikili
Satılır
Şəhər Bakı
Yasamal r. 20 Yanvar m.
Otaq Sayı 2
Mərtəbə 14
Mərtəbə sayı 20
Sahə 48 m²
Ünvan Yasamal rayonu, Həsən Bəy Zərdabi prospekti
Qiymət 139 000 Azn
2895 Azn/m²
Yasamal rayonu, Həsən Bəy Zərdabi prospekti, Melisa Park yaşayış kompleksində (Onkologiya mərkəzinin və 20 yanvar metrosunun yaxınlığında) yeni tikili 20 mərtəbəli binanın 14-cü mərtəbəsində, ümumi sahəsi 48m² olan, əla təmirli 1 otaqdan 2 otağa düzəldilmiş mənzil satılır. Mənzildə təmirdən sonra yaşayış olmayıb. Qaz, su, işıq daimidir, istilik sistemi kombidir. Binanın geniş həyəti, 24 saat mühafizə, yeraltı parkinq xidməti mövcuddur, bütün infrastukturlara yaxın ərazidə yerləşir. Sənəd Kupçadır. Mənzilin satış qiyməti 139.000 manatdır. Şirkətin ofis haqqı 1% təşkil edir. Ətraflı məlumat və ya mənzilə baxış keçirmək üçün əlaqə saxlaya bilərsiz. Qeyd: Digər kvadratlarda mənzillər üçün, Həmçinin öz mənzilinizin satışı üçün əlaqə saxlaya bilərsiz.
- ViP elan et
- Elanı irəli çək
Binəqədi rayonu Dərnəgül metrosu yaxınlığında West Town yaşayış kompleksində, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 8 ci imərtəbəsində sahəsi 51 kv olan 1 otaqlı tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır. İstilik
41000 Azn Suraxani r-n., Y.Gunewli qes.Poliklinikanin yani 15/6 mertebesinde, sahesi 59 kv.m. super temirli, istilik sistemi kombi (isti doweme) 1 duzelme 2 otaga menzil satilir. Sened-Cixariw. Satilir negd pula, cixariw
134500 Azn Əhmədli qəs. Premium binada Lüks Təmir 3 otaqlı Mənzil Mebellerle birgə satılır. Sənəd= Kupça. 15 Mərtəbənin 8 ci mərtəbəsi. Sahə=91 kv. Təmirdən sonra yaşayış olmayıb. İstilik sistemi= Kombidir. İsti döşəmə təchiz
288000 Azn Bakıxanov qəsəbəsi Yavər Əliyev küçəsi , Akord binalarında 19 mərtəbə binanın 10 cu mərtəbəsində sahəsi 52 kv/m olan 1 otaq 2 yə düzəlmə mənzil satılır . Bütün əşyslarla birlikdə satılır . Mənzil hal hazırda kirayədədir