ev temiri

Köhnə tikili Satılır , Xırdalan, Məktebin yani, 2 otaq, 53 m²

Elan kodu: 223853

Kateqoriya Köhnə tikili
Satılır

Şəhər Xırdalan

Otaq Sayı 2

Mərtəbə 1

Mərtəbə sayı 2

Sahə 53 m²

Ünvan Xırdalanda 5 nomreli mektebin yaninda

Qiymət 75 000 Azn
1415 Azn/m²

Xırdalanda 5 nomreli mktebin yaninda olan 2 mərtəbeli binain 6 das hündürde 1 ci mərtəbesinde 53 kv radnoy 2 otaq mətbəx h/t tam temirli qaz su işiq daimdiir sənət kupca qiymt 75000 azn

`sehla (Bütün Elanları)
0552967XXXnömrəni göstər

Tarix: 10.05.2026

  • Sil

Xırdalan, mənzil satılır

TƏCİLİ SATILIR ! Xırdalan şəhəri Leninqrad layihəli 5 mərtəbəli binanın 3 cü mərtəbəsi 130kv\m, 5 otaqlı təmirli və qismən əşyalı mənzil təcili olaraq satılır.Mənzil bütün infrastrukturlara yaxındır.Bütün kommunalları

170000 Azn
Xırdalan, Xırdaln ş, 26-cı məhəllə

Xırdaln ş, 26-cı məhəllədə yerləşən 5 mərtəbəli binanın 3-cü mərtəbəsində sahəsi 90 m² olan qanuni 3 otaqlı mənzil satılır. Mənzilin proyekti Leninqraddır. Mənzil skvaznoydur. Mətbəx mebeli quraşdırılıb. Sanuzel ayrı

110000 Azn
Xırdalan, Xırdalanada köhnə bazarın yani

Xırdalanda kohne bazarın yaninda olan 9 mertəbeli binain 5 ci mərtəbesinde lelenqrad prayekti olan radnoy 3 otaq kuxna h/t temirli qaz su işiq daimidir sənət kupca qiymət 155 000 azn

155000 Azn
Xırdalan, Abşeron r.

Diqqət Diqqət Qiyməti 65000 AZN ENDİRİLDİ Təcili Satış Qiyməti 2500 Azn Endirildi Sənəd Kupça Çıxarışlı. Orta Blok Orta Mənzildir Küncə Düşən Mənzil deyil. 1 Otağın 2 Otağa Düzəlməsi. 5/4 Cü Mərtəbəsi

62500 Azn
Xırdalan, Xırdalan ş, 27-ci məhəllə

Xırdalan ş, 27-ci məhəllədə yerləşən 5 mərtəbəli tikilinin 4-cü mərtəbəsində sahəsi 76 m² olan 3 otaqlı super təmirli mənzil satılır. Mənzil şəxsi yaşayış üçün yüksək keyfiyyətli materiallarla yüksək zövqlə təmir olunub