ev temiri

Həyət evləri Satılır , Sabunçu r., Maştağa q., 3 otaq, 90 m²

Elan kodu: 219181

Kateqoriya Həyət evləri
Satılır

Şəhər Bakı

Sabunçu r. Maştağa q.

Otaq Sayı 3

Sahə 90 m²

Ünvan Sabunçu rayon Mastağa qəsəbəsi

Qiymət 67 500 Azn
750 Azn/m²

Sabunçu rayonu, Maştağa qəsəbəsi, Tavaylıq da, 3 sot torpaq sahəsi üzərində inşa edilmiş, 3 otaqlı, ümumi tikili sahəsi 90 kv/m olan Həyət Evi Satılır. Ev şəxsi tikilidir, qoşa daşla tikilib, tam təmirlidir, istilik sistemi kombi, bütün kamunal xəttlər var. Sənəd: Paket Kupça. Qiymət: 67.500 Azn. Real alıcıya endirim olunacaq. Kod- 0.494

sebnem (Bütün Elanları)
0554118XXXnömrəni göstər

Tarix: 14.02.2026

  • Sil

Sabunçu r., Maştağa q.

Sabunçu rayonu, Maştağa qəsəbəsi, 293 saylı məktəbə yaxın ərazidə, 3 sot torpaq sahəsi üzərində inşa edilmiş, 4 otaqlı, ümumi tikili sahəsi, 100kv/m olan, Həyət Evi Satılır. Ev şəxsi tikilidir, qoşa daşla tikilib, tam

81000 Azn
Sabunçu r., Maştağa q.

Sabunçu rayonu Maştağa Bilqəh yolunun üstündə Narkoliji dispanserin yaxinliqinda 1 sotun içində 1 otaqli 30 kvadrat metrlik orta təmirli həyət evi.Evin qazi, suyu, işiqi var.Evin sənəti bələdiyyə sənətidir.Real aliciya

19500 Azn
Sabunçu r., Maştağa q.

Sabunçu rayonu, Maştağa qəsəbəsi, Mərkəz, 2 sot torpaq sahəsi üzərində inşa edilmiş, 2 mərtəbəli, 3 otaqlı, ümumi tikili sahəsi 65 kv/m olan Həyət Evi Kreditlə Satılır. Təmirə ehtiyac var, alt mərtəbədə 1 otaq üst

25000 Azn
Binəqədi r., Avtovağzal m.

Bilececeri qesebesi DSK yolu 2 otaq 60 kvm 1 sot Qiymet =59000

58999.9 Azn
Sabunçu r., Maştağa q.

Sabunçu rayonu Maştağa_Buzovna yolunda 2 sot torpaq sahəsi üzərində ümümi tikili sahəsi 90 kv/m olan 3 otaq, mətbəx və sanuzeldən ibarət həyət evi satılır. İşıq sayğacı var, qaz yoxdu, Sənəd :Bələdiyyə Qiymət