Həyət evləri Satılır , Sabunçu r., Maştağa q., 3 otaq, 110 m²
Elan kodu: 195402
Kateqoriya Həyət evləri
Satılır
Şəhər Bakı
Sabunçu r. Maştağa q.
Otaq Sayı 3
Sahə 110 m²
Ünvan Maştağa Çiləgər Yaşayış Massivində
Qiymət 37 500 Azn
340 Azn/m²
*Təcili Əlimyandıda satılır!!*
Maştağa Çiləgər Yaşayış Massivində Bakı Kafesinin yanı 131nom avtobus xəttindən 150m məsafədə yerləşir 5sotun içində 110kv m 3otaqlı evdir Paket Damdır Bütün komunalları var 2-3daş kürsülüdür Cüt Daş Tikilidir Sənədi Bələdiyyə Sərəncamdır Qiyməti 37.500Azn Ev Təcili Əlimyandıda satılır!
- ViP elan et
- Elanı irəli çək
Sabunçu rayonu, Maştağa-Bilgah yolunda 1 sot torpaq sahəsi üzərində inşa edilmiş 1 mərtəbəli orta təmirli 1 otaqlı həyət evi satılır.
Ümumi tikili sahəsi 53 kv.m olan evin mətbəxi və 1 otağı var.
Kommunallardan Qazı,
35000 Azn Sabuncu r-n., Bakixanov qes. Uwag Infeksiya klinikanin yaxinliginda 4, 4 sotun ustunde, sahesi 100 kv.m., ela temirli 4 otagli amerikanka layiheli heyet evi satilir.Sened-Cixariw eve. Butun infrastruktur etrafinda. Real
180000 Azn Kreditle ilkin odeniw 41 min azn odemekle 20 yanvar metrosundan 30 deqiqelik yolda, Masazirda , dayanacaqa 3 deqiqelik piyada yolda 2 mertebeli 4 genis otaq, 1 mətbəx, hamam tualet, genis dəhliz temirsiz heyet evi
41000 Azn 4 sotun içində 1 mərtəbəli həyət evi satılır.sənəd bələdiyyə sənədi arxiv arayışı var tam kupcaya yararlı magistral yoldan 150 m məsafədə yerləşir
120000 Azn TECILI.!
Ceyranbatan qesebesi 2 nomreli orta mektebin tam olaraq yaninda maqistral yoldan 800m mesafede 3 sotun icinde 4 otaqli HEYET EVI satilir ev QOSA DAS ile tikilib yerden 6 das KURSULUDUR otaqlar GENIS ve
90000 Azn Bakı şeher, Sabunçu rayon, Zabrat 2 qesebesində yerden 8 daş kürsüde 2 mertebeli 5 otaqlı ev. Ev dairevi qoşa daşla tikilibdir. Mertebeler arası monolit betondur. Ev kombi sistemi ile tehciz olunub. Kanalizasiya sistemi