ev temiri

Yeni tikili Satılır , Abşeron r., Masazır q., 2 otaq, 51 m²

Elan kodu: 224495

Kateqoriya Yeni tikili
Satılır

Şəhər Bakı

Abşeron r. Masazır q.

Otaq Sayı 2

Mərtəbə 2

Mərtəbə sayı 6

Sahə 51 m²

Ünvan Masazır qəsəbəsi Qurtuluş 93 yaşayış kompleksi

Qiymət 87 000 Azn
1705 Azn/m²

Masazır qəsəbəsi, Qurtuluş 93 yaşayış kompleksində, stadion tərəfdə yerləşən 6 mərtəbəli binanın 2-ci mərtəbəsində, sahəsi 51 kv.m olan təmirli, kupçalı, ipotekaya yaralı , tam əşyalı 2 otaqlı studio tipli mənzil satışa təqdim olunur.Mənzildə işıq və su daimidir. Qaz xətləri çəkilib, sayğaclar quraşdırılıb. Yaxın zamanda kompleksə qazın verilməsi nəzərdə tutulur.Ərazi baxımından çox əlverişli yerdə yerləşir. Yaxınlığında məktəb, bağça, stadion, park, supermarketlər və digər zəruri iaşə obyektləri mövcuddur.Qiyməti 87 000 manatdır. Real alıcı üçün endirim mümkündür.

Gold home (Bütün Elanları)
0508212XXXnömrəni göstər

Tarix: 24.05.2026

Yeni tikili Satılır , Abşeron r., Masazır q., 2 otaq, 51 m²
  • ViP elan et
  • Elanı irəli çək
  • Düzəliş et
  • Sil

Sabunçu r., Bakixanov q.

Sabuncu r-n., Koroglu Metronun yaxininda Bakixanov Rezidencin binasinda 14/11 mertebesinde, sahesi 72 kv.m. istilik sistemi lombi (isti pol) super temirli 2 otagli menzil satilir. Senedi-Cixariw. Butun infrastruktur

205000 Azn
Sabunçu r., Bakixanov q.

Bakıxanov qəsəbəsi Yavər Əliyev küçəsi , Akord binalarında 19 mərtəbə binanın 10 cu mərtəbəsində sahəsi 52 kv/m olan 1 otaq 2 yə düzəlmə mənzil satılır . Bütün əşyslarla birlikdə satılır . Mənzil hal hazırda kirayədədir

114000 Azn
Nəsimi r., 28 May m.

- Satış: Yeni tikili - Ünvan: Zorge, Koroğlu və Koala parklarının yanında yerləşir. - Otaq sayı: 4 - Sahəsi: 125 m2 - Mərtəbə: 17/7 - Sənədi: Çıxarış - İpotekaya yararlıdır - Təsviri: Super təmirlidir, 3 otaqdan