Həyət evləri Satılır , Suraxanı r., Hövsan q., 4 otaq, 110 m²
Elan kodu: 195404
Kateqoriya Həyət evləri
Satılır
Şəhər Bakı
Suraxanı r. Hövsan q.
Otaq Sayı 4
Sahə 110 m²
Ünvan Suraxanı rayon Hovsan qəsəbəsi
Qiymət 35 000 Azn
318 Azn/m²
Şəkildə gördüynüz ev 110 kv-dır. Qonaq otaqı, yataq, otaqları, mətbəxt, dəhliz, sanitar, qovuşaq. Bütün otaqlar dəhlizə açılır. Evin torpaq sahəsi xüsusi mülkiyyətdir.(kupça) Ev laihə ilə tikilir. Ətraf yaşayışdır. Bütün komunallar (işiq, qaz, su, internet, ) mövcudur 6\8 ay ərzində ev təhvil vermək mümkündür. Şəkildə gördüynüz belə evin ilkin ödenişi 35.000 azn ödüyerək qalan məbləği isə hisəlli ödenişlə sahib ola bilərsiniz. Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlayın.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
- ViP elan et
- Elanı irəli çək
Hövsan kentde Buta Marketin 132 161 Nomreli Marsurutdarnin Dayanacaqna 6 Deyqiqeliy Mesafede Mektebin 118 Tam Orta Mektebin Baxcanin Yaxsi Mesafede 2.2 Sotun icinde 7 Das Kursulu Tam Temirli 3 Otaq isitme Sisdemi Kombi
74000 Azn Sabuncu r-n., Bakixanov qes. Asan Xidmetin yaxinliginda, 3, 5 sot heyetin icinde amerikanka layiheli, sahesi 130 kv.m., 5 otagli ev yaxsi temirli ev satilir. Heyetin icinde elave 2 otagli kiraye vermekcun ev var.
192000 Azn Bakı şeher, Sabunçu rayon, Zabrat 2 qesebesində yerden 8 daş kürsüde 2 mertebeli 5 otaqlı ev. Ev dairevi qoşa daşla tikilibdir. Mertebeler arası monolit betondur. Ev kombi sistemi ile tehciz olunub. Kanalizasiya sistemi
130000 Azn Xəzər rayonu, Şüvəlan qəsəbəsində, Mirmövsümağa ziyarətgahının yaxınlığında yerləşən bu möhtəşəm ev satışa təqdim olunur. Ev 120 kv.m sahəyə malikdir və 4 geniş otaqdan ibarətdir. Tam təmirli olan mənzil yüksək
155000 Azn Sabunçu rayonu Maştağa_Albalı qəsəbəsində 5 sot torpaq sahəsi üzərində ümümi tikili sahəsi 90 kv/m olan 3 otaq, mətbəxt və sanuzeldən ibarət həyət evi satılır, komunalları var.