Yeni tikili Satılır , Sabunçu r., Bakixanov q., 3 otaq, 71 m²
Elan kodu: 224108
Kateqoriya Yeni tikili
Satılır
Şəhər Bakı
Sabunçu r. Bakixanov q.
Otaq Sayı 3
Mərtəbə 8
Mərtəbə sayı 14
Sahə 71 m²
Ünvan Sabuncu r-n.,Bakixanov qes.
Qiymət 212 000 Azn
2985 Azn/m²
Sabuncu r-n., Koroglu Metronun yaxininda Bakixanov Rezidencin binasinda 14/8 mertebesinde, sahesi 71 kv.m. istilik sistemi lombi (isti pol) super temirli butun ewyasi ile 2 duzelme 3 otaga menzil satilir. Senedi-Cixariw. Butun infrastruktur etrafinda. Real muwteriye simvolik endirim ola biler. Ofis komissiyasi 1 % tewkil edir.
В Сабунчинском р-не рядом с Метро Короглу, в здании Бакиханов Резиденции в 14/8 этаже, площадью 71 кв.м., с отопительной системой комби (теплый пол) с супер ремонтом, со всей обстановкой продается 2 переделанная в 3 комнатную квартира. Документы-Купчая. Вся инфраструктура вокруг. Реальному покупателю символический торг уместен. Офисные комиссионные составляют 1 %.
- ViP elan et
- Elanı irəli çək
Yasamal Rayonu mida Yasayis Kompleksinde Yeni tikili binanin 8 ci mertebesinde umumi sahesi 110 kv olan qanuni 4 otaqli tam temirli menzil tecili olaraq satilir .kompleksin daxilinde 2 mekteb 2 baxca ve butun iase
277000 Azn Binəqədi rayonu Dərnəgül metrosu yaxınlığında West Town yaşayış kompleksində, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsində sahəsi 51kv olan 1 otaqlı tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır. İstilik
33000 Azn Yasamal rayonu
Yeni Yasamal Qesebesinde
Esed Ehmedov kucesinde
Albali usaq baxcasinin yaxinliginda
yeni insa olunmus binanin 4 cu mertebesinde umumi sahesi 98 kv olan qanuni 2 otaqli menzil satilir menzilin senedi
199000 Azn Binəqədi rayonu Dərnəgül metrosu yaxınlığında West Town yaşayış komleksində, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsində sahəsi 47kv olan 1 otaq tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır. İstilik