ev temiri

Yeni tikili Satılır , Xətai r., Həzi Aslanov m., 3 otaq, 103 m²

Elan kodu: 224287

Kateqoriya Yeni tikili
Satılır

Şəhər Bakı

Xətai r. Əhmədli q. Həzi Aslanov m.

Otaq Sayı 3

Mərtəbə 9

Mərtəbə sayı 17

Sahə 103 m²

Ünvan Məhəmməd Hadi küç

Qiymət 258 000 Azn
2504 Azn/m²

Həzi Aslanov Metro çıxışı Yeni Binada 3 otaqlı Mənzil Tam Əşyalı satılır. Sənəd= Kupça. 17 Mərtəbənin 9 cu mərtəbəsi. Sahə= 103 kv. Binada 2 Sürətli lift həmçinin Yeraltı Parking mövcuddur. Qiymətin də Endirim olunacaq. Firma haqqı 1%. Satışda Digər Mənzillərimiz var.

Durdanə (Bütün Elanları)
0552607XXXnömrəni göstər

Tarix: 19.05.2026

  • Sil

Binəqədi r., Dərnəgül m.

Binəqədi rayonu Dərnəgül metrosu yaxınlığında West Town yaşayış komleksində, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 4cü mərtəbəsində sahəsi 95kv olan 3 otaq qanuni tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır.

56000 Azn
Yasamal r., Nizami m.

Yasamal rayon Fuad Ibrahimbəyov küçəsində 18 mərtəbəli binanın 13-cü mərtəbəsində ümumi sahəsi 129 kvm olan qanuni 3 otaqlı mənzil satışa çıxarılmışdır. Əşyasız. 3 geniş balkon.(mərkəzi parka və şhərə baxır) Həyət və

140000 Azn
Xətai r., Həzi Aslanov m.

Əhmədli qəs. Yeni Premium Binada 3 otaqlı Mənzil Mebellə birgə satılır. Sənəd= Kupça. 15 Mərtəbənin 3 cü mərtəbəsi. Sahə=105 kv. Təmir Yüksək səviyyədə və Ən son dizaynla təmir olunub. Binada 2 sürətli lift həmçinin

328000 Azn
Abşeron r., Masazır q.

ALMAN LAYİHƏLİ DREAM PARK YAŞAYIŞ KOMPLEKSİ MASAZIR QAZLI LİFTLİ YAŞAYIŞLI TAMTƏMİRLİ QİSMƏN ƏŞYALI SATILIR. Masazır qəsəbəsi əsas magistral yolun kənarında ən sakit ideal kompleksində Alman Layihəli Dream Park yaşayış

86000 Azn
Abşeron r., Masazır q.