Köhnə tikili Satılır , Nərimanov r., Nəriman Nərimanov m., 3 otaq, 65 m²
Elan kodu: 189033
Kateqoriya Köhnə tikili
Satılır
Şəhər Bakı
Nərimanov r. Nəriman Nərimanov m.
Otaq Sayı 3
Mərtəbə 3
Mərtəbə sayı 5
Sahə 65 m²
Ünvan NNərimanov metrosunun yani
Qiymət 185 000 Azn
2846 Azn/m²
Nərimanov rayon Tebriz kucesinde Nerimanov metrosunun yaninda 5 mertebeli evin 3 cu mertebesi 2den 3e ideal deyishdirilmish ev satlir
Lahiye Xurushovkadi 65kv. Temiri cox eladi. Evde 700 azn kirayeci var. Yatirim ücün ela variantdi.
Qiymeti 185min
Şirkətin xidmət haqqı 1 faiz teshkil edir
neeibnsbes
- ViP elan et
- Elanı irəli çək
Nizami rayonu Elşən Süleymanov küçəsində MVD – nin binası, Nazlı şadlıq/s yanındakı 14 mərtəbəli binanın 4- cü mərtəbəsində ümumi sahəsi 64 kvm olan 1 otaqdan 2 otağa düzəlmə mənzil satılır. Qaz , su , işıq daimi ,
170000 Azn Sabuncu r-n., Bakixanov qes., Kohne prokurorlug Idarenin yani, 169 nom.mektebin yaxinliginda, 5/4 mertebesinde, stalin layiheli, sahesi 95 kv.m.(artirmasi ile) dowemesi polad parket, temirsiz, kombi istilik sistemli 3
175000 Azn ƏLA TƏKLİF.! Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Bakıxanov qəsəbəsi Aygün Mall, İcra hakimiyyəti, Mega Hallın yanında 5 mərtəbəli LENİNQRAD layihəli binanın 4-cü mərtəbəsində ümumi sahəsi 55kv.m olan QANUNİ 2 OTAQLI mənzil
155000 Azn HAZIR İPOTEKADA MƏNZİL SATILIR!
Suraxanı rayonu Bül Bülə aeroport yolunda Ağ Çiçəyim gül salonu və 232 saylı tam orta məktəbə yaxın ekspermental lahiyəli 5 mərtəbəli binanın 5 ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 80 kv.m olan
90000 Azn - Satış: Köhnə tikili
- Ünvan: Musabəyov parkının yanı, Elmlər Akademiyası m/s yaxındır.
- Otaq sayı: 3
- Sahəsi: 65 m2
- Mərtəbə: 5/3
- Sənədi: Çıxarış
- Təsviri: Tam təmirli yelçəkən mənzildir. Qaz su daimidir,
188000 Azn Yeni Günəşlidə AB massivində 7 mərtəbəli binanın 6-ci mərtəbəsində 1-den 2-ə düzəlmə mənzil satılır.Mənzil kupçalıdır.Bina əvvəl yataqxana kimi fəaliyyət göstərib sonradan özəlləşdirilib.Evde işıq, su və mərkəzi istilik