Yasamalda aylıq 539 manata ödənişlə mənzil
Yasamalda aylıq 539 manata ödənişlə mənzil(®) Mənzil almağın əsl vaxtıdır. Çünki kirayədən sərfəli təklif var. "Kristal Abşeron"un böyük maraq görən layihələrindən biri olan "Park Yasamal"ın yeni mərhələsi satışa çıxdı.
Yeni mərhələdə 2, 3, 4 otaqlı, tam təmirli, göl mənzərəli mənzillər mövcuddur. Aylıq 539 manat ödəməklə 2 otaq studiya mənzil əldə edə bilərsiniz. İlkin ödəniş isə cəmi 14881 manatdır.
Onu qeyd edək ki, "Kristal Abşeron" inşa edilməkdə olan bütün layihələrinə yenilənmiş səs izolyasiyası sistemi tətbiq edir. Yaradılan izolyasiya sistemi mənzilinizdəki kənar səsləri yox dərəcəsinə endirir. Mənzillərarası divarlarda "cellubor"dan, daxili divarlarda isə "daş yunu"ndan istifadə olunur. İstifadə etdiyimiz materiallar, həmçinin istilik izolyasiyası xüsusiyyətinə malikdir. Bu da mənzillərin enerji səmərəliliyini və istilik performansını artıran ekoloji cəhətdən təmiz bir həldir.
Şəhərin mərkəzinə yaxın, Yasamal rayonunda 3 saylı "ASAN xidmət" mərkəzi və Bayraq parkı yaxınlığında yerləşən "Park Yasamal" yaşayış kompleksi təbiətlə vəhdət təşkil edən 4 hektar ekoloji təmiz ərazidə salınır. Bununla yanaşı Yasamal gölü ətrafı bulvar ərazisi də sakinlərin istifadəsinə veriləcək.
Tam təmirli, çıxarışlı şəkildə təhvil verilən göl mənzərəli mənzillər sərfəli şərtlərlə satışdadır. İllik 6%-dən başlayan, 20 ilədək ipoteka krediti ilə mənzil sahibi ola bilərsiniz.
Daha ətraflı: *1544 / 051 255 05 55
Yasamalda aylıq 539 manata ödənişlə mənzil Yasamalda aylıq 539 manata ödənişlə mənzil Yasamalda aylıq 539 manata ödənişlə mənzil Yasamalda aylıq 539 manata ödənişlə mənzil Yasamalda aylıq 539 manata ödənişlə mənzil Yasamalda aylıq 539 manata ödənişlə mənzil / marja.az