Tarix: 8 Oct 2024 | Baxılıb: 422
Yeddinci çağırış Naxçıvan Muxtar Respublikası Ali Məclisinin İqtisadi siyasət komitəsinin iclasında Naxçıvan Muxtar Respublikası iqtisadiyyat nazirinin müavini, nazir vəzifələrini müvəqqəti icra edən Abbas İsmayılov iqtisad
Bakıda sökülən məşhur obyektlərin yerində bu layihə olacaq - FOTOLAR
Xəbər verildiyi kimi, Bakının Nərimanov rayonu ərazisində yerləşən məşhur "Şuşa" restoranı və ətrafındakı bir sıra obyektlər sökülür. Məlumata görə, sökülən ərazidə böyük layihə gerçəkləşdiriləcək. Bu, ADA Universitetini
Dövlət Neft Fondunun daşınmaz əmlak portfelinin dəyəri açıqlanıb
ARDNF daşınmaz əmlak investisiyalarına 2012-ci ildə başlayıb və hazırda dünyanın 40-dan çox ölkəsində investisiyaları mövcuddur. Bunu Azərbaycan Respublikası Dövlət Neft Fondunun (ARDNF) İcraçı direktoru İsrafil Məmmədo
Bank filialında təmir-tikinti işlərinin aparılmasına dair tender elan edir
Bankın məlumatında deyilir ki, tender Balakən filialında təmir-tikinti işlərinin aparılması ilə əlaqədar elan olunub. Tenderdə iştirak etməkdə maraqlı olan şirkətlər ətraflı məlumat əldə etmək üçün [email protected] elektro
Bakının 6 rayonunda yaşayış və qeyri-yaşayış sahələri qiymətləndiriləcək
Bakının Binəqədi, Yasamal, Səbail, Xətai, Sabunçu və Suraxanı rayonlarının 15 küçəsində yaşayış və qeyri-yaşayış sahələrinin qiymətləndirilməsi nəzərdə tutulur. Bununla bağlı Dövlət Şəhərsalma və Arxitektura Komitəsinin tabeliyindək
Maklerlə işləməyin üstünlükləri və riskləri hansılardır?
Maklerlə işləmək əmlak alışı, satışı və ya kirayəsi zamanı bir çox insan üçün ilk seçimlərdən birinə çevrilib. Bəziləri bunu prosesi asanlaşdıran peşəkar dəstək kimi görür, digərləri isə əlavə xərc və risk mənbəyi hesab edir
Azərbaycanın əmlak bazarında yeni mərhələ: Sənədsiz evlərin qiyməti niyə düşür?
Son vaxtlar Azərbaycanda əmlak bazarında diqqətçəkən dəyişikliklər müşahidə olunur. Yeni tikilən həyət evlərinin qiymətləri nəzərəçarpacaq dərəcədə (20%) aşağı düşüb. Səbəb sənəd çatışmazlığıdır: çıxarışı (kupça) olmaya
Evi satışa hazırlayarkən edilən 10 əsas səhv
Ev satışı yalnız elan yerləşdirməklə bitmir, bu proses ciddi hazırlıq tələb edir. Çünki potensial alıcılar evi ilk gördükləri andan etibarən qiymətləndirməyə başlayırlar. İlk təəssürat isə çox vaxt satış qərarına birbaş
Şirkətlər qrupuna yaxın daha bir MTK təsis edilib
"Avant Group" Mənzil Tikinti Kooperativinə yaxın yeni şirkət təsis edilib. xəbər verir ki, Dövlət Vergi Xidmətinin Bakı şəhəri Lokal Gəlirlər Baş İdarəsi "Avant Seaside" Mənzil Tikinti Kooperativini dövlə
bakida kiraye evler ucuz evler kiraye evler kiraye evler sabuncuda ev alqı satqısı bakıda ev alqi satqisi yasamal ev alqi satqisi neriman nerimanovda