ev temiri

Yeni tikili Satılır , Xətai r., Əhmədli m., 2 otaq, 106 m²

Elan kodu: 198265

Kateqoriya Yeni tikili
Satılır

Şəhər Bakı

Xətai r. Əhmədli q. Əhmədli m.

Otaq Sayı 2

Mərtəbə 2

Mərtəbə sayı 17

Sahə 106 m²

Ünvan Ehmedli

Qiymət 180 000 Azn
1698 Azn/m²

Ehmedli metsonuna yaxin podmayak menzil satilir.17 mertebeli binanin 2 ci mertebesinde yerlesir, podmayakdi.106 kvadratdi, qanuni 2 otaqdi ama 3 otaqa duzeltmek olar.Bu yaxinlarda kupca verilecek, yasayisli binadir.OFIS HAQQI 1%

sofia (Bütün Elanları)
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 15.03.2025

Yeni tikili Satılır , Xətai r., Əhmədli m., 2 otaq, 106 m²
  • ViP elan et
  • Elanı irəli çək
  • Düzəliş et
  • Sil

Binəqədi r., Dərnəgül m.

56.000 AZN ilkin ödəniş.Binəqədi rayonu Cəfər Xandan küçəsi , 7-ci Mikrarayon , Dərnəgül metrosunun tam çıxışında inşa edilmiş West Town yaşayış kompleksində yeni tikilidə sərfəli şərtlərlə mənzil sahibi olmaq imkanı

55999.8 Azn
Abşeron r., Masazır q.

ŞOK.ŞOK.ŞOK.Masazır qəsəbəsində, duz gölünə panoramalı Park Masazır (Viktoriya) yaşayış kompleksində mənzil satılır.15 mərtəbəli binanın 3-cü mərtəbəsində yerləşən mənzilin ümumi sahəsi 124 kv.m-dir. 3 otaqlıdır, yeni

127000 Azn
Binəqədi r., Dərnəgül m.

Binəqədi rayonu Dərnəgül metrosu yaxınlığında West Town yaşayış kompleksində, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 3 cü imərtəbəsində sahəsi 64 kv olan 2 otaq stdio tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır.

40000 Azn
Xətai r., Həzi Aslanov m.

Əhmədli qəs. Gəncə prospekt. VİP Yeni Binada 3 otağa düzəlmə Mənzil satılır. Sənəd= Kupça. 20 Mərtəbənin 6 cı mərtəbəsi. Sahə=80 kv. Binada 3 Sürətli lift həmçinin 5 Mərtəbəli Parking var. Qiymətin də Endirim olunacaq.

217000 Azn
Yasamal r., Yeni Yasamal q.

Yasamal rayonu, Yeni yasamal qəsəbəsi, 77 N-li avtobusun son dayanacağnda, yeni tikilidə 1 otaqdan 2 otağa düzəlmə mənzil satılır! Bina qazla təchiz olunub! Sənəd: Müqavilə! Mərtəbə: 12/20. Ümumi sahəsi: 50 kv.m., .